Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 stycznia 2020 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
"Kiedy Bóg się rodzi” jest świątecznym albumem, pełnym muzyki, słowa i obrazu - bardzo różnorodny w formie, pomyślany jest tak, żeby każdy odkrył tam coś dla siebie. Na płycie z muzyką znalazły się tradycyjne kolędy w niezwykłych aranżacjach oraz równie niezwykłe pastorałki. Jest coś dla tych, którzy lubią góralszczyznę, południowe rytmy, jest nutka jazzowa i muzyka instrumentalna.

Doskonałych muzyków nie trzeba reklamować: Rodzina Pospieszalskich, Mateusz Pospieszalski, Trebunie-Tutki, Hania Rybka, JazGot, NewLife’M, Tabasco Club.

W audycji dziś także trzeci album pt. "Takie moje wędrowanie" Antoniny Krzysztoń w opracowaniu muzycznym Wojciecha Waglewskiego oraz "Umbada" projekt etniczny Mamadou & Sama Yoon.

Do słuchania w piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

12:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY
Jak dbać o nogi? O profilaktyce i leczeniu żylaków porozmawiamy z chirurgiem ogólnym onkologicznym Grzegorzem Krasowskim. Zapytamy, jak aktywność i dieta przyczyniają się do dbania o zdrowie naszych żył. Będzie też o uwarunkowaniach genetycznych i możliwościach leczenia tego schorzenia.

Po godz. 13:00 naszym gościem będzie psychiatra, psychoterapeuta i superwizor Yarosłav Bahriy, profesor PMWSZ w Opolu. Zapytamy o terapię rodzinną i leczenie zaburzeń odżywiania.

Do słuchania w każdą sobotę od 12:05 do 14:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Do autorki można pisać na adres: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***