Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 9 grudnia 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
39. rocznica tragicznej śmierci Johna Lennona, z tej okazji proponujemy wysłuchanie "Białego Albumu" The Beatles.

W programie także najnowsza płyta "Cztery ściany świata" Leszka Lyczmańskiego. To 10 poetyckich piosenek będących artystycznym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. To głos człowieka, który zastanawia się nad relacjami z innymi ludźmi, ale także nad otoczeniem, w którym żyje. I jak to w życiu, jest trochę zabawnie i trochę refleksyjnie, trochę z dystansem i trochę na poważnie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Mikołaj opanował Opole i w porannej audycji jego śladami będziemy na jarmarku, w Muzeum Polskiej Piosenki i w CWK. Skoro czujemy już święta na poważnie, to czas zasłużyć na prezenty. Czekamy na Wasze zgłoszenia, a te najciekawsze usłyszycie już od 6 rano! Zapraszamy!

W audycji także:
06:20 Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Prawo i Sprawiedliwość szykuje się do wyborów prezydenckich. Naszym gościem będzie poseł Violetta Porowska, szefowa PiS w regionie, która opowie jaką rolę spełnią w kampanii niedawno powołani pełnomocnicy PiS w powiatach. Dodajmy, że większość pełni te funkcje ponownie, natomiast zmiany zaszły w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim i głubczyckim.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Gościem poglądów i osądów będzie Dariusz Kaśków, nowy pełnomocnik PiS w powiecie głubczyckim, który na tej funkcji zastąpił Jerzego Naszkiewicza. Zapytamy jak tamtejsze struktury będą pracowały w kampanii prezydenckiej.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »