Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 września 2019 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Czy da się zestawić takich twórców jak Beethoven, Moniuszko i.... Komeda? Okazuje się, że XXVII Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena będzie nie tylko szansą na kolejne, ciekawe spotkania z niezwykłymi artystami, ale też okazją do poznania bogactwa literatury muzycznej różnych epok i niebanalnych połączeń muzycznych. Program tegorocznego festiwalu zapowiada się bardzo intrygująco, a szczegóły zdradzą nam współtwórcy wydarzenia: Kinga Markowska, Aleksander Devosges Cuber oraz Oskar Koziołek Goetz.

Zaprasza w środy od 23:05 do 1 w nocy - Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się pisząc tu: klasyka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
18:00 DOBRE GRANIE + DOBRE GRANIE EKSTRA
Przeprowadzimy transmisję koncertu ATME. Występ wrocławskiej grupy to pierwszy koncert w Studiu M im. SBB po wakacyjnej przerwie. Przed muzyczną ucztą porozmawiamy oczywiście z artystami. Wypytamy o ich progresywno-etniczne inspiracje i akustyczne interpretowanie własnej twórczości.

W audycji także:
18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA - dziś na program zaprasza Kamila Dauksz
  • Dzisiejsza playlista w Dobrym Graniu Ekstra przepełniona będzie popowymi nowościami m.in. od Baranovskiego czy Bartka Królika.
Die Musik, czyli muzyka po sąsiedzku - Rafał Nosal, Amadeusz Lipczak

Do słuchana od 18:00 do 21:00 zaprasza Tomasz Wojtyłko. Do autora można napisać tu:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »