Radio Opole » Dobre Granie + Dobre Granie Ekstra

Wideo z gośćmi audycji "Dobre granie" i "Dobre granie ekstra"

2019-01-17, 14:02

Tomasz Szymaniec na żywo w Dobrym Graniu! [FILM]

Tomasz Szymaniec o wyzwaniach, które ze sobą niesie granie na trąbce
Tomasz Szymaniec z Grudzickiej Orkiestry Dętej i Orkiestry ZSE w Opolu na żywo w Dobrym Graniu. Podczas audycji młody trębacz dał próbkę swoich możliwości na żywo specjalnie dla słuchaczy Dobrego Grania! Dopytywaliśmy o wyzwania, które ze sobą niesie granie na jego wymagającym instrumencie oraz muzyczne plany na przyszłość.
2019-01-11, 15:58

Zespół Albo i Nie w "Dobrym Graniu Ekstra" Basi Beuth

Zespół Albo i Nie w "Dobrym Graniu Ekstra" Basi Beuth
Audycję "Dobre Granie Ekstra" Basi Beuth odwiedził zespół Albo i Nie. Czterech panów tworzy muzykę akustyczną z dobrym tekstem, w bardzo niebanalnych aranżacjach. Idąc wytrwale tą drogą zdobyli już wiele nagród muzycznych, a także dotarli do półfinału programu Must Be The Music. W dniu, w którym pojawili się w audycji, zagrali też koncert w Restauracji Radiowa.
2019-01-04, 14:47

Duet Moonshiners na żywo w Dobrym Graniu!

Duet Moonshiners na żywo w Dobrym Graniu!
Odwiedził nas zespół Moonshiners. Duet znalazł czas przed swoim koncertem w Dworku Artystycznym. Muzycy specjalizują się w akustycznych wersjach metalowych i rockowych standardów. Podczas audycji zaprezentowali nawet próbkę swojego repertuaru specjalnie dla naszych słuchaczy! Rozmawialiśmy poza tym o ich niezwykłej przyjaźni i miłości do muzyki lat 90.
2018-12-20, 12:04

Kuba Mitoraj w Dobrym Graniu Ekstra!

Kuba Mitoraj o płycie "Pastorałki przez cały rock"
W studiu gościliśmy Kubę Mitoraja, gitarzystę Grzegorza Wilka. Basia Beuth rozmawiała z artystą o nowej płycie świątecznej "Pastorałki przez cały rock".
2018-12-11, 14:57

'Monkey' gościem Sabiny SAGO

'Monkey' gościem Sabiny SAGO w "Dobrym Graniu Ekstra"
Muzyka towarzyszyła mu od małego. Był tak głośny podczas lekcji, że mama chcąc spożytkować jego energię, zapisała go do szkoły muzycznej. Jako gimnazjalista na dobre zaczął przygodę ze śpiewaniem. Był wokalistą w rockowym zespole spod Warszawy, szybko jednak rozpoczął solową pracę z autorskimi tekstami.

Skąd pseudonim „Monkey”? Gdzie występował i kogo zachwycił? Jakie były jego początki ze śpiewaniem? Czego metaforą jest „Małpi wrzask” i jakimi artystami się inspiruje? O tym m.in. opowiedział w audycji.
2018-12-18, 10:48

Transgresja i premiera ich najnowszego singla w Dobrym Graniu

Transgresja i premiera ich najnowszego singla w Dobrym Graniu
Odwiedziła nas śląska Transgresja. Porozmawialiśmy o "Furii", czyli nowym singlu zespołu. Posłuchaliśmy również przedpremierowo utworów ze zbliżającej się debiutanckiej płyty rapcore'owej grupy.
2018-12-11, 10:08

Chilli Crew w Dobrym Graniu!

Członkowie grupy Chilli Crew o swojej różnorodnej twórczości
Gośćmi audycji "Dobre Granie" byli członkowie zespołu Chilii Crew tuż przed ich występem w Studium M im. SBB. Muzyków zapytaliśmy o ich różnorodną twórczość i kiedy planują wydać następcę debiutanckiego albumu "a Ty".
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »