Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 maja 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Chcesz wiedzieć więcej niż inni? Budź się razem z nami! Aktualne tematy, różne punkty widzenia, dyskusje z udziałem słuchaczy, konkursy, świetna muzyka i dużo dobrego humoru. W audycji zawsze ciekawy temat dnia, przegląd prasy i stron internetowych, informacje drogowe oraz prognoza pogody.

W audycji także:


06:20 Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg
6:40 - 6:50 Blok audycji wyborczych
7:40 - 7:50 Blok audycji wyborczych
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy

21 maja obchodzony jest światowy dzień różnorodności kulturowej. Z tej okazji w urzędzie marszałkowskim zorganizowano konferencję pn. „Diagnoza potrzeb i problemów związanych z integracją cudzoziemców w województwie opolskim”. O tym zagadnieniu porozmawiam z Markiem Witkiem Pełnomocnikiem Zarządu ds Wielokulturowości.

08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy

Opolscy socjologowie rozpoczynają badania, które mają doprowadzić do stworzenia modelu integracji imigrantów w województwie opolskim. O szczegółach tego projektu opowie w "Poglądach i osądach" dr hab. Robert Geisler dyrektor Instytutu Socjologii Uniwersytetu Opolskiego.

Od 6:00 do 9:00 zaprasza Kacper Śnigórski. Z autorem można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »