Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 18 marca 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Gościem programu będzie Leszek Kryniewski, który opowie o terapii muzyką - modulacji fal mózgowych. Wpływ muzyki na nasze samopoczucie jest znany od tysiącleci. Muzykoterapia, jako jedna z dziedzin medycyny naturalnej osiąga dobre i bezinwazyjne efekty, dzięki wykorzystaniu modulacji częstotliwości fal mózgowych. Dziedzina ta stale się rozwija i znajduje coraz większe zastosowanie, zarówno w leczeniu, jak i terapiach polegających po na poprawie samopoczucia.

Zapraszają w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji zabierzemy słuchaczy do Muzeum Wsi Opolskiej, gdzie przygotowania do świąt idą pełną parą.

Trochę schłodzimy się też z opolskimi morsami, dla których woda powoli staje się za ciepła.

W poniedziałek rozpoczniemy również Światowy Tydzień Wody. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę!

W audycji także:
06:20 Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W porannej rozmowie "W cztery oczy" gościem będzie wojewoda opolski Adrian Czubak, który opowie o szczegółach naboru do Funduszu Dróg Samorządowych, a także o poniedziałkowej wizycie ministra spraw wewnętrznych i administracji Joachima Brudzińskiego.
08:40 Poglądy i osądy - Aneta Skomorowska-Kobza
  • W "Poglądach i osądach" gościem będzie burmistrz Krapkowic, Andrzej Kasiura. Krapkowice będą aplikować o wsparcie z Funduszu Dróg Samorządowych, ale także wspólnie z Gogolinem złożą wniosek o dotację na budowę południowej przeprawy przez Odrę z programu "Mosty dla Regionów".

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »