Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 lutego 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
W dzisiejszej audycji najnowsza płyta zespołu Ekstra Mocne Combo. W audycji gościć będziemy członków tego zespołu. „KARAT NM” przeszedł drogę nawrócenia, o czym często mówi w swoich utworach. „ORZEŁ I SYRENKA” to także tytuł drugiej płyty KARATA NM, która jest znacznie lepszym jakościowo i tekstowo dojrzalszym materiałem. W utworach promowane są pozytywne wartości, takie jak BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Mowa jest m.in. także o zamiłowaniu do sportu, które cechuje Pawła Michalika vel „KARATA NM”. Jeden z najciekawszych projektów Mateusza Pospieszalskiego - "Tralala".

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Na początek programu wielka mobilizacja nauczycieli i uczniów w obronie szkoły. Nie ma zgody na połączenie nyskiego "ekonomika". Są plakaty protestacyjne, pojawiły się nawet memy w internecie. Wczoraj uczniowie utworzyli wokół budynku żywy łańcuch.

Z Nysy wrócimy do Opola. Ale też będziemy mówić o ewentualnym łączeniu. O łączeniu dzielnic. Czy jest taka potrzeba i jak to zrobić?

Druga godzina minie pod znakiem reportażu. Spotkamy się z młodą mieszkanką Nysy i jej zwierzakami, które trzyma w domu. A zwierzęta nie należą do typowo domowych.

W audycji także:

Do słuchania od 14:05 do 16:00 zaprasza Cezary Puzyna. Do autora można pisać na:
cezary.puzyna@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »