Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) na piątek, 28 lutego 2020 roku

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Lewy, prawy, unik i kopnięcie, i mocno, i jeszcze trzy razy! Krew, pot i łzy! Tak wyglądało wyzwanie, do którego w rękawicach bokserskich stanęła Justyna. Naprzeciwko zawodnik MMA Szymon Dusza, który nie daje taryfy ulgowej. Jak na razie było to najcięższe wyzwanie w naszym stałym cyklu "Gdzie Kacper nie może.." tam Justyna uderza lewym sierpowym! Poranna audycja tylko dla słuchaczy o mocnych nerwach i mięśniach... Polecamy się już od 6:00 rano!

W audycji także:
06:20Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy– rozmowa prowadzona przez Joannę Matlak
  • Porannym gościem będzie prezes Radia Opole Piotr Moc, który wraz z dyrektorami regionalnych ośrodków mediów publicznych, uczestniczył wczoraj w spotkaniu z Prezydentem RP w sprawie rekompensaty. Przypomnijmy, w połowie lutego Sejm RP przyjął rekompensatę dla mediów publicznych w wysokości miliarda 950 milionów złotych w obligacjach Skarbu Państwa. Ma to być rekompensata za nieuzyskane środki z abonamentu radiowo-telewizyjnego z tytułu zwolnienia z opłaty uprawnionych do tego osób.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »