Radio Opole » Audycje Radia Opole

W CZTERY OCZY / POGLĄDY I OSĄDY

Ważne osobistości, uczestnicy zdarzeń – codziennie rano w rozmowie "W cztery oczy" zadajemy im pytania, które chcieliby zadać mieszkańcy regionu. Rozmowa dnia o tym, co ważne dla naszych słuchaczy. A później – w ramach programu "Poglądy i osądy" – o komentarz prosimy ekspertów.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:03 i 8:40 zapraszają Aneta Skomorowska-Kobza i Marek Świercz, a w soboty i niedziele o tej samej porze Aneta Skomorowska-Kobza ("W cztery oczy") oraz Natalia Kryjom, Daniel Klimczak, Paweł Konieczny ("Poglądy i osądy").
aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
marek.swiercz@radio.opole.pl
natalia.kryjom@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl
pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018 - antena główna
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
A.Skomorowska-Kobza, M.Świercz, N.Kryjom, D.Klimczak, P.Konieczn
2018-12-11, 09:52

Rozmowa z Przemysławem Zychem i dr Krystyną Słodczyk o oczyszczaczach powietrza w żłobkach i przedszkolach

Przemysław Zych o nowych kartach "Opolska rodzina" i "Opolski senior"
Przemysław Zych, wiceprezydent Opola
- Oczyszczacze niwelują w powietrzu nie tylko z pyłów, ale także bakterii i wirusów. Były prowadzone rozmowy z opolskimi mamami, po których zdecydowaliśmy o zakupie takich urządzeń do pięciu żłobków - powiedział w porannej rozmowie "W cztery oczy" Przemysław Zych, wiceprezydent Opola. Pojawiły się one w pięciu miejskich placówkach a do 20 grudnia będą prowadzone badania, które wskażą, jaka jest ich skuteczność. Wiceprezydent dodał także, że od nowego roku będą obowiązywały nowe karty "Opolska rodzina" i "Opolski senior". Aby je uzyskać należy złożyć w urzędzie stosowny wniosek.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »