Radio Opole » Audycje Radia Opole

W CZTERY OCZY / POGLĄDY I OSĄDY

Ważne osobistości, uczestnicy zdarzeń – codziennie rano w rozmowie "W cztery oczy" zadajemy im pytania, które chcieliby zadać mieszkańcy regionu. Rozmowa dnia o tym, co ważne dla naszych słuchaczy. A później – w ramach programu "Poglądy i osądy" – o komentarz prosimy ekspertów.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:03 i 8:40 zapraszają Aneta Skomorowska-Kobza, Marek Świercz lub Ireneusz Prochera, a w soboty i niedziele o tej samej porze Aneta Skomorowska-Kobza.
aneta.skomorowska-kobza@radio.opole.pl
marek.swiercz@radio.opole.pl
ireneusz.prochera@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2018 - antena główna
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2

2018-10-15, 09:28

Rozmowy z Barbarą Kamińską i Apolonią Klepacz o odwołanej debacie akademickiej kandydatów na prezydenta Opola

Barbara Kamińska , kandydatka KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska.
Barbara Kamińska , kandydatka KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Byliśmy przekonani, że debata będzie miała standardy, takie jak w cywilizowanym świecie. Że mieszkańcy będą mogli się dowiedzieć dzięki lokalnym mediom jakie programy mają kandydaci.

Takiej możliwości niestety nie mieliśmy, bo sposób przygotowania debaty był poniżej standardu - powiedziała w porannej rozmowie "W cztery oczy" Barbara Kamińska, kandydatka na prezydenta opola KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. - Nie były zaproszone osoby z zewnątrz, na widowni mieli być tylko przedstawiciele komitetów wyborczych. Bez relacji w mediach skończyłoby się na tym, że rozmawialibyśmy w swoim gronie pięciu komitetów. Nie wspomnę, że prezydent jeszcze sprawujący władzę odmówił, nie po raz pierwszy dialogu - wyjaśniła.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »