Radio Opole » Audycje Radia Opole

W CZTERY OCZY / POGLĄDY I OSĄDY

Ważne osobistości, uczestnicy zdarzeń – codziennie rano w rozmowie "W cztery oczy" zadajemy im pytania, które chcieliby zadać mieszkańcy regionu. Rozmowa dnia o tym, co ważne dla naszych słuchaczy. A później – w ramach programu "Poglądy i osądy" – o komentarz prosimy ekspertów.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:03 zapraszają Marek Świercz i Zbigniew Górniak, a w soboty i niedziele - Piotr Wójtowicz i Paweł Konieczny.
Do autorów można napisać tu:
marek.swiercz@radio.opole.pl,
zbigniew.gorniak@radio.opole.pl
piotr.wojtowicz@radio.opole.pl
pawel.konieczny@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2018 - antena główna
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2

2018-04-25, 09:29

Rozmowa z Violettą Porowską i komentarz Jolanty Pałosz

Violetta Porowska o plusach wprowadzenia elektronicznych zwolnień lekarskich
Violetta Porowska, wicewojewoda opolski
Środowe rozmowy poranne poświęciliśmy wdrażaniu elektronicznych zwolnień lekarskich i planowanym zmianom dotyczących e-zwolnień. W rozmowie "W cztery oczy" zapytaliśmy o to Violettę Porowską, wicewojewodę opolskiego, odpowiedzialną ze strony rządu za te procesy. Opolszczyzna jest w pierwszej połowie województw, które wystawiają najwięcej e-zwolnień. Lekarze zostali przeszkoleni i są wśród nich nawet rekordziści, którzy tylko w ten sposób wystawiają już zwolnienia. To oszczędza ich czas, dotąd aż 4/5 czasu poświęcanego pacjentowi zajmowały im czynności biurokratyczne, teraz proporcje odwróciły się.więcej »
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »