Radio Opole » Audycje Radia Opole

W CZTERY OCZY / POGLĄDY I OSĄDY

Ważne osobistości, uczestnicy zdarzeń – codziennie rano w rozmowie "W cztery oczy" zadajemy im pytania, które chcieliby zadać mieszkańcy regionu. Rozmowa dnia o tym, co ważne dla naszych słuchaczy. A później – w ramach programu "Poglądy i osądy" – o komentarz prosimy ekspertów.

Od poniedziałku do piątku o godz. 8:03 zapraszają Marek Świercz i Zbigniew Górniak, a w soboty i niedziele - Piotr Wójtowicz.
Do autorów można napisać tu:
marek.swiercz@radio.opole.pl,
zbigniew.gorniak@radio.opole.pl
piotr.wojtowicz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka lato 2017 - pasmo główne
Radio Opole nadaje także w DAB+
2017-07-25, 08:38

Rozmowa z Wiktorem Koncewiczem, zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Prószków

Wiktor Koncewicz o najnowszym raporcie NIK
- Inwestycje w ochronę przeciwpożarową są dla nas priorytetem. Na terenie Nadleśnictwa Prószków wszystkie drogi pożarowe są utrzymywane w pełnym standardzie, wyposażone w mijanki i dobrze oznaczone - stwierdził w rozmowie "W cztery oczy" Wiktor Koncewicz, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Prószków, komentując najnowszy raporty NIK, z którego wynika, że w skontrolowanych kilkunastu nadleśnictwach (poza Opolszczyzna) trzy czwarte dróg pożarowych nie spełniało założonych standardów. Koncewicz dodaje, że w tym sezonie zagrożenie pożarami nie jest duże, bo mieliśmy deszczową wiosnę i mamy mokre lato. Dzięki temu nadleśnictwo zażegnało problem drzew, które padły ofiarą suchego lata z 2015 roku. - Rok temu niemal połowa zaplanowanych wycinek to były wycinki drzew, które zamarły - powiedział gość Radia Opole.więcej »

ONA I ON

Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »