Radio Opole » Audycje Radia Opole

SZLACHETNE ZDROWIE

Ludzkie ciało, jego funkcjonowanie i metabolizm są niewyczerpanym źródłem tematów dla naukowców i badaczy. A kiedy nas zakłuje albo zaboli sami się przekonujemy, jak ważna jest wiedza o zdrowiu. W sposób nie do końca poważny, ale całkowicie merytoryczny szukamy odpowiedzi na najczęściej spotykane pytania związane z funkcjonowaniem organizmu człowieka.

Chcesz wiedzieć więcej? W każdy piątek na antenie Radia Opole po 22:00 zapraszamy do słuchania audycji „Szlachetne zdrowie” pod redakcją Krzysztofa Dobrowolskiego, której gościem jest gastroenterolog dr Janusz Stasiak.

Posłuchaj cyklu Fabryka człowiek.

Do słuchania w każdy piątek od 22:05 do 23:00 zaprasza Krzysztof Dobrowolski. Z autorem można kontaktować się mailowo: krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl

2021-09-12, 14:31

O tym, jak to jest być niepełnosprawnym w naszej rzeczywistości

Niepełnosprawni [fot.www.pixabay.com]
Niepełnosprawni [fot.www.pixabay.com]
W amerykańskich szkołach dzieci niepełnosprawne uczą się w jednej klasie z pozostałymi rówieśnikami. Dzięki temu i jedni, i drudzy, dorastają w symbiozie, a dzięki temu odmienność jest dla nich czymś naturalnym. Jak ten obraz ma się do naszej rzeczywistości? O tym w relacji dr. Janusza Stasiaka, tuż po zakończeniu 20. Opolskich Dni Osób Niepełnosprawnych.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »