Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA LATO 2017 - pasmo Radio Opole 2 (DAB+)

Wakacyjna ramówka obowiązuje od 3 lipca do 3 września!
Zobacz: Program Radia Opole 2 (DAB+)

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

06:05-09:00 NA DZIEŃ DOBRY – Marzena Śmierciak/Cezary Puzyna/Justyna Marcińska/Paweł Konieczny

06:20 Lokalne kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
07:20 Godzina W – Bolesław Bezeg (24 VII - 4 VIII)
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak/Piotr Wójtowicz


09:05-13:00 DZIEŃ W OPOLU DZIEŃ W REGIONIE - Janusz Maćkowiak, Krzysztof Dobrowolski, Justyna Marcińska

12:05-13:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA - Ireneusz Prochera/Piotr Wójtowicz (piątek)


13:00-15:00
SPORTOWE OPOLSKIE - redakcja sportowa

13:00-15:00
INNE SPOJRZENIE - Tomasz Gdula (tylko w piątki)


15:00-17:00 MŁODZI W OPOLU I W REGIONIE - Anita Janczak, Rafał Nosal


17:00-21:00
DZIEŃ W OPOLU DZIEŃ W REGIONIE - Janusz Maćkowiak, Krzysztof Dobrowolski, Justyna Marcińska /powtórka/

20:00-21:00
Piątek: SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA - Ireneusz Prochera/Piotr Wójtowicz /powtórka/ (tylko piątek)


21:00-23:00
SPORTOWE OPOLSKIE - redakcja sportowa /powtórka/

21:00-23:00
INNE SPOJRZENIE - Tomasz Gdula (tylko w piątki) /powtórka


23:05-00:00 WIECZORNE PASMO MUZYCZNE

Poniedziałek: JAZZOFONIA – Jacek Mielcarek
Wtorek: MUZYKA XX WIEKU – Piotr Furtas
Środa: SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena Mielcarek
Czwartek: POETYCKIE BEZDROŻA – Leszek Kopeć
Piątek: MUZYKA ŹRÓDEŁ - Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek

24:05-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak


SOBOTA

06:05-07:00 AGRORADIO – Piotr Wojtowicz

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny

07:20 Podróże młodych – Paweł Konieczny
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasz Gduli
08:04 W cztery oczy – Piotr Wójtowicz
08:20 Obieżyświat – Barbara Tyslik
09:20, 10:20 Lato ludzi z plusem – Justyna Marcińska (3 VII - 1 IX)


12:05-15:00 POLONIJNE RADIO OPOLE - Marek Sołtysiak


15:00-16:00 PRZYŁÓŻ UCHO - Marek Sołtysiak


16:00-17:00 SPORT I PASJA - Marek Sołtysiak


17:00-21:00 RADIO TYGIEL - Leszek Kopeć


20:00-24:00 STUDIO REPORTAŻU - Marian Staszyński


00:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak


NIEDZIELA

06:05-07:00 EFFATHA – Roman Juranek


07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:20 Z historycznego punktu widzenia – felieton historyczny Bolesława Bezega
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasza Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:20 Obieżyświat – Barbara Tyslik
09:20, 10:20 Lato ludzi z plusem – Krzysztof Dobrowolski (3 VII - 1 IX)

09:30 Radiowniczek – Marzena Mielcarek i Katarzyna Pasternak

09:45 Prezentacja literatury dziecięcej
10:40 Wartość dodana – wydawca niedzielny


11:05-12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWAMarek Świercz/Zbigniew Górniak/Piotr Wójtowicz


12:00-13:00 MŁODZIEŻOWA LOŻA RADIOWA - Marek Świercz/Zbigniew Górniak/Piotr Wójtowicz


13:05-15:00 TYDZIEŃ W OPOLU, TYDZIEŃ W REGIONIE


15:05-17:00 SCENA I SŁAWA – Rafał Nosal/Anita Janczak


17:05-21:00 RETRO MUZYKA - Piotr Furtas i Krystyna Brożek


21:00-23:00 OPOLSKIE KLASYCZNIE - Małgorzata Ślusarczyk


23:00-00:00 WIECZÓR Z KLASYKĄ – Elżbieta Trylnik


00:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »