Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA LATO 2017 - pasmo główne

Wiadomości regionalne 06:00-24:00
Skrót wiadomości (na 103,2 FM dla regionu, na 101,2 FM dla Opola) od poniedziałku do piątku 06:30, 07:30, 08:30, 15:30, 16:30, 17:30
Wiadomości ekonomiczne z elementami agrobiznesu od poniedziałku do piątku 07:32 i 16:32
Wiadomości niemieckojęzyczne od poniedziałku do piątku 22:03, sobota-niedziela 20:03
Pogoda po wiadomościach i w skrótach wiadomości regionalnych 06:00 - 24:00 (oprócz 8:00)
08:20 65 dni dobrej pogody w Radiu Opole - Barbara Więcek (dni powszednie) i Marek Sołtysiak (sobota) [od 3 lipca do 16 września; oprócz 15 sierpnia]
Wiadomości kulturalne od poniedziałku do piątku 10:04, 14:04
Wiadomości sportowe od poniedziałku do piątku 07:04, 09:04, 21:04, w soboty i niedziele: 09:03, 22:03

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
06:05-09:00 NA DZIEŃ DOBRY – Marzena Śmierciak/Cezary Puzyna/Justyna Marcińska/Paweł Konieczny

06:20 Lokalne kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
07:20 Godzina W – Bolesław Bezeg (24 VII - 4 VIII)
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak/Piotr Wójtowicz

09:05-12:00 ONA I ON – Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska

09:40 „444” - powieść Macieja Siembiedy /powtórka odcinka prezentowanego dzień wcześniej w Rewirach kultury/ (3 VII – 1 IX)
10:40 Stronicami świata - Beata Granatowska i Tomasz Bazan (3 VII – 1 IX)
11:05–12:00 Radio Opole u Ciebie (3 wejścia po 3 min.) – reporterzy (3 VII – 1 IX)
12:05-14:00 LOŻA RADIOWA – Aneta Skomorowska-Kobza/Ewa Skrabacz/Agnieszka Stefaniak/Marek Świercz
12:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski
13:50 Mądre ryby nie biorą – promocja postaw antykorupcyjnych – Kacper Śnigórski (czwartki)

14:00-15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ – Piotr Wójtowicz
14:40 Godzina W – Bolesław Bezeg (24 VII - 4 VIII) /powtórka z poranka/
15:05-17:00 POPOŁUDNIOWY REFLEKTOR – Beata Granatowska/Ireneusz Prochera
15:50 Rzeczpospolita Trzecia i Pół – Bolesław Bezeg (wtorki i czwartki)
16:10 Pracodawcy, związkowcy – wspólna sprawa – debata (czwartki)
16:40 Praca dla młodych – Mariusz Chałupnik
16:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski

17:05-19:00 DOBRE GRANIE – Kacper Śnigórski, Tomasz Wojtyłko
17:40 Zostań mistrzem - Daria Placek/Mariusz Chałupnik
18:08 Powiedz: Die Musik - Kacper Śnigórski, Amadeusz Lipczak

19:05-22:00 REWIRY KULTURY – Justyna Dziedzic/Mariusz Majeran/Tomasz Zacharewicz
19:20 „444- powieść Macieja Siembiedy /odcinek premierowy/ (3 VII – 1 IX)
19:45 Stronicami świata - Beata Granatowska i Tomasz Bazan /powtórka/ (3 VII – 1 IX)
20:20 Oblicza kultury - Bolesław Bezeg (poniedziałki)
20:20 Czarne jest czarne – Maciej Stępień (wtorki)
20:20 Pisarz i jego epoka - korepetycje z literatury polskiej - Beata Granatowska (środa)
20:20 Radiowy Radar Rocka – Jacek Rudnik (czwartki)
20:20 Książka z rekomendacją – Małgorzata Ślusarczyk (piątek)
20:30 Kreatorzy rzeczywistości – Ireneusz Prochera (poniedziałki i środy)
21:20 Młoda kultura - felieton Justyny Dziedzic /powtórka/
21:30 Klasycznie o klasyce - Elżbieta Trylnik (od 16 I, co 2 tygodnie w poniedziałki)
21:50 Młoda antena – Katarzyna Zawadzka
21:10 Spektakl radiowy /5 razy w roku, w piątek/
21:10 Transmisje koncertów /10 razy w roku/
21:30 Premiera reportażu /2 razy w miesiącu/
21:30 Panel o kulturze /4 razy w miesiącu/

22:05-23:00
PASMA TEMATYCZNE
Poniedziałek: STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński
Wtorek: AKADEMIA ŻYCIA – Ewelina Rusin-Różycka
22:50 Seniorzy w akcji - Katarzyna Pasternak
Środa: STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński
Czwartek: TAK BYŁO NAPRAWDĘ – Bolesław Bezeg i Wiktor Krzewicki
Piątek: STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński

23:05-00:00 WIECZORNE PASMO MUZYCZNE
Poniedziałek: JAZZOFONIA – Jacek Mielcarek
Wtorek: MUZYKA XX WIEKU – Piotr Furtas
Środa: SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena Mielcarek
Czwartek: POETYCKIE BEZDROŻA – Leszek Kopeć
Piątek: MUZYKA ŹRÓDEŁ - Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek

24:05-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak

SOBOTA
06:05-07:00 AGRORADIO – Piotr Wojtowicz

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:20 Podróże młodych – Paweł Konieczny
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasz Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:20 Obieżyświat – Barbara Tyslik
09:20, 10:20 Lato ludzi z plusem – Justyna Marcińska (3 VII - 1 IX)
11:05-12:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Piotr Wójtowicz/Ireneusz Prochera

12:05-15:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Katarzyna Zawadzka
12:40, 13:15 Aktywne wakacje - Ewelina Laxy (8 VII - 2 IX)
14:15 Z pokładu Daru Opola – Ryszard Sobieszczański

15:05 – 17:00 TAK TO DZIAŁA – Wiesław Kolbusz/Krzysztof Dobrowolski
15:40 Pokolenie graczy - Tomasz Turba (8 VII – 2 IX)
16:15 MotoRadio – Tomasz Cichoń

17:05-20:00 CAŁY NASZ SPORT – magazyn muzyczno-rekreacyjno-sportowy - Daria Placek/Grzegorz Frankowski/Mariusz Chałupnik/Paweł Konieczny/Kacper Śnigórski

17:40, 19:15 Aktywne wakacje - Ewelina Laxy /powtórka/ (8 VII - 2 IX)
19:30 Sportowe opolskie

20:05-24:00 TWOJA MUZYKA – Kacper Śnigórski, Tomasz Wojtyłko
22:45 Młoda antena – Katarzyna Zawadzka

00:05-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak

NIEDZIELA
06:05-07:00 EFFATHA – Roman Juranek

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:20 Z historycznego punktu widzenia – felieton historyczny Bolesława Bezega
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasz Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:20 Obieżyświat – Barbara Tyslik
09:20, 10:20 Lato ludzi z plusem – Justyna Marcińska (3 VII - 1 IX)
09:30 Radiowniczek – Marzena Mielcarek i Katarzyna Pasternak
09:45 Prezentacja literatury dziecięcej
10:40 Wartość dodana – wydawca niedzielny

11:05-12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Marek Świercz/Zbigniew Górniak/Piotr Wójtowicz

12:05-15:00 OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Marzena Mielcarek i Piotr Furtas
12:05-15:00 POLSKA ARMIA (15.08)

15:05-17:00 SCENA I SŁAWA
– Rafał Nosal i Anita Janczak

17:05-18:00 CAŁY NASZ SPORT
- Daria Placek

18:05-19:00 KRESOWIANIE-OPOLANIE – Halina Nabrdalik
18:05-20:00 KONCERT OKOLICZNOŚCIOWY (15.08)

19:05-20:00 FORUM WIARY – Roman Juranek

20:05-21:00 PUBLICYSTYKA NIEMIECKOJĘZYCZNA

21:05-22:00 ROMSCY BRACIA – Ewelina Rusin-Różycka

22:10-23:00 INSPIRACJE NA WAKACJE – Piotr Furtas

23:05-00:00 WIECZÓR Z KLASYKĄ – Elżbieta Trylnik

00:05-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak

ONA I ON

Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »