Radio Opole » Audycje Radia Opole

Z POKŁADU DARU OPOLA

Emisja cyklu "Z pokładu Daru Opola" zakończyła się w grudniu 2017 roku. Wszystkie wyemitowane odcinki są do odsłuchania na podstronie cyklu. W 2018 roku będą się tam nadal pojawiać artykuły dotyczące wydarzeń z życia opolskich żeglarzy.

Mimo że daleko od morza, opolskie środowisko żeglarskie jest prężne i aktywne. Cykl zaprezentował jego działalność i zachęcał młodych ludzi do zaangażowania się w tę aktywność. Dodatkowym elementem była prezentacja kultury oraz tradycji żeglarskiej w naszym regionie, które w 2017 roku obchodziło 70-lecie.

Audycja nadawana była w 2017 roku w soboty o 14:15 w audycji Ze zdrowiem Ci do twarzy. Cykl przygotowywał Ryszard Sobieszczański. Z autorem można się kontaktować poprzez pocztę elektroniczną pisząc tu: dar.opola@interia.pl

2017-12-30, 21:15

Z pokładu Daru Opola. Podsumowuje kpt. Ryszard Sobieszczański

Ryszard Sobieszczański w rozmowie z Katarzyną Zawadzką [fot. Agnieszka Lubczańska]
Ryszard Sobieszczański w rozmowie z Katarzyną Zawadzką [fot. Agnieszka Lubczańska]
Przez cały 2017 rok, na antenie Radia Opole gościła audycja "Z pokładu Daru Opola". Co tydzień można było usłyszeć nowe odcinki, najczęściej opowiadające odgrzebane po latach historie opolskiego żeglarstwa.
Wspominaliśmy Dar Opola, Biesa, opolskich żeglarzy, ciekawe rejsy, a także uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach żeglarskich.więcej »
Ryszard Sobieszczański cz. 1
Ryszard Sobieszczański cz. 2
Ryszard Sobieszczański cz. 3
Ryszard Sobieszczański cz. 4
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »