Biuletyn Informacji Publicznej
Radio Opole » Biuletyn Informacji Publicznej » Informacje udostępnione

Informacje udostępnione

Sprawozdanie z realizacji misji publicznej, o której mowa w art. 21 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji oraz informacja o wysokości i sposobie wykorzystania środków pochodzących z poszczególnych źródeł, o których mowa w art. 31 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji w roku 2023.
Sprawozdanie z realizacji misji publicznej, o której mowa w art. 21 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji oraz informacja o wysokości i sposobie wykorzystania środków pochodzących z poszczególnych źródeł, o których mowa w art. 31 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji w roku 2022.
Sprawozdanie z realizacji misji publicznej, o której mowa w art. 21 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji oraz informacja o wysokości i sposobie wykorzystania środków pochodzących z poszczególnych źródeł, o których mowa w art. 31 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji w roku 2021.
Sprawozdanie z realizacji misji publicznej, o której mowa w art. 21 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji oraz informacja o wysokości i sposobie wykorzystania środków pochodzących z poszczególnych źródeł, o których mowa w art. 31 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji w roku 2020.
Roczne sprawozdanie ze sposobu wykorzystania środków, o których mowa w art. 31. ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji za 2019 rok.
Roczne sprawozdanie Zarządu Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Opolu „RADIO OPOLE” Spółka Akcyjna z wykorzystania wpływów z opłat abonamentowych oraz pozaabonamentowych otrzymanych przez Spółkę na realizację misji publicznej w 2018 roku.
Roczne sprawozdanie Zarządu Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Opolu „RADIO OPOLE” Spółka Akcyjna z wykorzystania wpływów z opłat abonamentowych oraz pozaabonamentowych otrzymanych przez Spółkę na realizację misji publicznej w 2017 roku.
Roczne sprawozdanie Zarządu Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Opolu „RADIO OPOLE” Spółka Akcyjna z wykorzystania wpływów z opłat abonamentowych oraz pozaabonamentowych otrzymanych przez Spółkę na realizację misji publicznej w 2015 roku.

Roczne sprawozdanie Zarządu Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Opolu „RADIO OPOLE” Spółka Akcyjna z wykorzystania wpływów z opłat abonamentowych oraz pozaabonamentowych otrzymanych przez Spółkę na realizację misji publicznej w 2016 roku.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »