Radio Opole » Gospodarka
2018-10-10, 20:15 Autor: Mariusz Chałupnik

Dają rabaty, czym wspomagają opolskie rodziny i seniorów. W Opolu przyznano nagrody za wsparcie kart "Opolska Rodzina" i "Opolski Senior"

II edycja konkursu Partner Programu kart "Opolska Rodzina" i Opolski Senior" [fot. Mariusz Chałupnik]
II edycja konkursu Partner Programu kart "Opolska Rodzina" i Opolski Senior" [fot. Mariusz Chałupnik]
Jak mówią dla nich najważniejsza jest satysfakcja i uśmiech na twarzach klientów. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu przedstawiciele firm, usługodawcy, odebrali nagrody za swój wkład w realizację kart "Opolska Rodzina" i "Opolski Senior".
Polega on na oferowaniu swoich usług ze zniżką dla posiadaczy kart. Łącznie wyróżnienia - Partner Programu przyznano w 8 kategoriach.

- Mamy tu jeden wspólny mianownik - mówi Dorota Rutkowska, naczelnik wydziału zdrowia i rozwoju społecznego w opolskim urzędzie miasta. - Wszystkie te firmy charakteryzuje empatia i zrozumienie potrzeb naszych mieszkańców. Pewnie to zrozumienie spowodowało, że zostali naszymi partnerami.

- Przez pewien czas sama byłam zamknięta w domu i potrzebowałam wsparcia - mówi Jolanta Trawczyńska, która prowadzi mobilne usługi fryzjerskie. - Jak pozbierałam się, to pomyślałam, że warto wspierać innych.

- Zadowolenie jak osoba stanie przed lustrem - dodaje Iwona Walska-Lukas, prowadząca usługi fryzjerskie i kosmetyczne. - Ten uśmiech jest najlepszym podziękowaniem.

- Ludzie chcą ćwiczyć, ale z wyróżnienia jestem bardzo zaskoczona - przekonuje Katarzyna Kochalska, instruktorka Zumby. - Uważam, że to co robię, jest najlepszym zawodem na świecie i jestem zawsze otoczona osobami uśmiechniętymi. To tym wszystkim ludziom musiałabym podziękować, że zostałam dziś wyróżniona.

W ramach kart "Opolska Rodzina" i "Opolski Senior" zniżek możemy spodziewać się u ponad 200 podmiotów.

To była II edycja konkursu, a Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem.
Dorota Rutkowska
Jolanta Trawczyńska, Iwona Walska-Lukas
Katarzyna Kochalska

Gospodarka

2018-10-19, godz. 19:45 Gogoliński dworzec kolejowy imponuje estetyką. Teraz Centrum Przesiadkowe jest wielofunkcyjne Oficjalnie otwarto Centrum Przesiadkowe w Gogolinie. Przebudowa starego dworca kolejowego trwała niemal dwa lata, a jej koszt to 10 milionów złotych. » więcej 2018-10-19, godz. 12:30 Czy Browar Namysłów idzie na sprzedaż? Władze firmy zaprzeczają, a lokalni politycy pytają o dalszy los zakładu Kilka dni temu w internecie rozgorzała dyskusja na temat przyszłości browaru. Nieoficjalne informacje mówiły o tym, że firma ma zostać sprzedana dużej kompani ... » więcej 2018-10-19, godz. 09:00 OCRG ogłasza dwa nabory. Można wnioskować o dotacje na innowacje lub żłobek Przedsiębiorcy mogą wnioskować o pieniądze w ostatnich tegorocznych naborach prowadzonych przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. » więcej 2018-10-19, godz. 07:30 Pierwsza biogazownia na południu regionu czeka na rządowe decyzje Od rozstrzygnięcia rządowej aukcji energetycznej uzależniona jest przyszłość biogazowni w Prężynce, na terenie gminy Lubrza. Jej budowa ruszyła w kwietniu. Do ... » więcej 2018-10-18, godz. 18:45 Czy Polacy są zainteresowani zakładaniem firm w Czechach? Mniej restrykcyjne kontrole, przyjaźniejszy system podatkowy i inne nastawienie urzędników do przedsiębiorców - to najczęstsze przyczyny rejestracji polskich ... » więcej 2018-10-18, godz. 16:00 Po 70 latach czeski pociąg ponownie zatrzyma się w Głuchołazach i Pokrzywnej. "Jest zielone światło" - Jest zielone światło dla przekształcenia połączenia tranzytowego w turystyczne do Republiki Czeskiej przez Głuchołazy i Pokrzywną - mówiła na dzisiejszej ko ... » więcej 2018-10-18, godz. 15:34 PSL o suszy w rolnictwie i dronach Działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego w ramach kampanii wyborczej poruszyli problem suszy w rolnictwie. Marcin Oszańca i Michał Baucz, którzy starują w wyb ... » więcej 2018-10-18, godz. 12:15 System kształcenia kierowców słabo uczy o zagrożeniach na przejazdach kolejowych Na 1700 pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii 'B' tylko 37 dotyczy bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych. Kolejarze uważają, że to za mało, dlateg ... » więcej 2018-10-18, godz. 10:00 Ostatnie wolne mieszkanie w bloku przy Bocznicowej w Strzelcach Opolskich Jeszcze tylko jedno mieszkanie, w nowo budowanym bloku w Strzelcach Opolskich, szuka swojego właściciela. Pozostałe już mają nabywców. Blok powstaje w ramach ... » więcej 2018-10-17, godz. 21:00 Przetwórnia dla każdego. O rolniczych inkubatorach rozmawiano w Polskiej Cerekwi Inkubator przetwórstwa to rozwiązanie pozwalające każdemu, kto chce produkować przetwory na handel, lecz sam nie ma środków na to, by otworzyć własny zakład. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »