Radio Opole » Gospodarka
2018-10-10, 20:15 Autor: Mariusz Chałupnik

Dają rabaty, czym wspomagają opolskie rodziny i seniorów. W Opolu przyznano nagrody za wsparcie kart "Opolska Rodzina" i "Opolski Senior"

II edycja konkursu Partner Programu kart "Opolska Rodzina" i Opolski Senior" [fot. Mariusz Chałupnik]
II edycja konkursu Partner Programu kart "Opolska Rodzina" i Opolski Senior" [fot. Mariusz Chałupnik]
Jak mówią dla nich najważniejsza jest satysfakcja i uśmiech na twarzach klientów. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu przedstawiciele firm, usługodawcy, odebrali nagrody za swój wkład w realizację kart "Opolska Rodzina" i "Opolski Senior".
Polega on na oferowaniu swoich usług ze zniżką dla posiadaczy kart. Łącznie wyróżnienia - Partner Programu przyznano w 8 kategoriach.

- Mamy tu jeden wspólny mianownik - mówi Dorota Rutkowska, naczelnik wydziału zdrowia i rozwoju społecznego w opolskim urzędzie miasta. - Wszystkie te firmy charakteryzuje empatia i zrozumienie potrzeb naszych mieszkańców. Pewnie to zrozumienie spowodowało, że zostali naszymi partnerami.

- Przez pewien czas sama byłam zamknięta w domu i potrzebowałam wsparcia - mówi Jolanta Trawczyńska, która prowadzi mobilne usługi fryzjerskie. - Jak pozbierałam się, to pomyślałam, że warto wspierać innych.

- Zadowolenie jak osoba stanie przed lustrem - dodaje Iwona Walska-Lukas, prowadząca usługi fryzjerskie i kosmetyczne. - Ten uśmiech jest najlepszym podziękowaniem.

- Ludzie chcą ćwiczyć, ale z wyróżnienia jestem bardzo zaskoczona - przekonuje Katarzyna Kochalska, instruktorka Zumby. - Uważam, że to co robię, jest najlepszym zawodem na świecie i jestem zawsze otoczona osobami uśmiechniętymi. To tym wszystkim ludziom musiałabym podziękować, że zostałam dziś wyróżniona.

W ramach kart "Opolska Rodzina" i "Opolski Senior" zniżek możemy spodziewać się u ponad 200 podmiotów.

To była II edycja konkursu, a Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem.
Dorota Rutkowska
Jolanta Trawczyńska, Iwona Walska-Lukas
Katarzyna Kochalska

Gospodarka

2018-12-16, godz. 17:00 Kończą budowę chodnika. Chcą zdążyć przed świętami Mimo zimy drogowcy kończą jeszcze ostatnie inwestycje. W Kędzierzynie-Koźlu na finiszu jest remont chodnika przy ul. Powstańców Śląskich. Chodzi o fragment od ... » więcej 2018-12-16, godz. 14:00 Platforma Wirtualnych Targów, czyli dostaniesz pracę bez wychodzenia z domu Platforma Wirtualnych Targów, czyli targi pracy w internecie. Pomysł, który otrzymał dotację Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki zakłada, że każdy zainteres ... » więcej 2018-12-16, godz. 08:00 W listopadzie bezrobocie w powiecie głubczyckim spadło, ale minimalnie. To historyczny rezultat Niewielki, ale jednak spadek. Po raz pierwszy w historii Powiatowego Urzędu Pracy w Głubczycach w listopadzie zmalało bezrobocie. W ubiegłym miesiącu w pośred ... » więcej 2018-12-15, godz. 17:45 Wybuchowy Explomet skorzystał z pieniędzy na innowacje. Ma zaplecze techniczne Działu Nauki Badań i Rozwoju Opolska firma Explomet uruchomiła zaplecze techniczne Działu Nauki Badań i Rozwoju. Obiekt ma stwarzać nowe możliwości wykonywania technologii stowarzyszonych ... » więcej 2018-12-15, godz. 14:00 "Stop szarej strefie". Pod lupą kontrolerów tym razem znalazły się kluby nocne i targowisko Mandaty na łączną kwotę 3,5 tysiąca złotych to efekt kontroli przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w klubach nocnych w po ... » więcej 2018-12-15, godz. 10:30 Budżet powiatu strzeleckiego na rok 2019: dużo inwestycji, ale pieniędzy za mało Znany jest już kształt budżetu powiatu strzeleckiego na przyszły rok. Do kasy starostwa wpłynie 90 mln zł, wydać trzeba będzie o 7 mln więcej. Dziurę budżetow ... » więcej 2018-12-14, godz. 21:00 Arriva: decyzja o rezygnacji z kursowania autobusów podtrzymana. Wicemarszałek: nie oznacza to, że transport publiczny ... Firma autobusowa Arriva 30 czerwca przyszłego roku wycofuje się z kursowania w powiatach kędzierzyńsko-kozielskim i prudnickim. Dzisiaj (14.12) na temat decyz ... » więcej 2018-12-14, godz. 18:30 Gdyby nie pomoc unijna, nie byłoby remontów dróg czy szkół. Jak Opolszczyzna wykorzystała pieniądze z Brukseli? Z 4 miliardów złotych, które województwo opolskie otrzymało z Unii Europejskiej, blisko 1,5 mld złotych wypłacono już samorządom i firmom, a na drugie tyle po ... » więcej 2018-12-14, godz. 15:00 Zakład UFI Filters w Opolu otwarty. Produkcja testowa ruszy w czerwcu UFI Filters otworzył nowy zakład produkujący wymienniki ciepła w samochodach. Firma wybudowała halę produkcyjną o powierzchni 6 tysięcy metrów kwadratowych na ... » więcej 2018-12-14, godz. 09:47 Gmina Pokój rozwija się dzięki unijnym dotacjom Niewielka gmina Pokój posiadając mały budżet, aby rozwijać się musi sięgać po pieniądze unijne. Samorząd realizuje łącznie kilkadziesiąt projektów z dofinanso ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »