Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-11-19, 11:30 Autor: Witold Wośtak

Kluczborski magistrat zachęca mieszkańców do oceny stopnia rozwoju gminy. Ankiety będą dostępne do świąt

Ankieta © (fot. sxc.hu)
Ankieta © (fot. sxc.hu)
Władze gminy Kluczbork zapytają mieszkańców o ocenę działalności magistratu w ostatnich pięciu latach. Chodzi o strategię dalszego rozwoju.
Samorząd rozpoczął prace nad Strategią Rozwoju Miasta i Gminy Kluczbork na lata 2021-2030, dlatego w tym tygodniu opublikuje specjalne ankiety. Formularz będzie dostępny na stronie internetowej gminy, a chętni znajdą wersję papierową w miejskich instytucjach.

- Ankietę może wypełnić każdy mieszkaniec Kluczborka - zaznacza wiceburmistrz Dariusz Morawiec.

- Jednym z ważniejszych i pierwszych kroków jest poznanie opinii naszych mieszkańców odnośnie tego, co w okresie ostatnich 5 lat udało się u nas zrobić. Głos mieszkańców jest dla nas bardzo ważny, bo nasza perspektywa i ocena może być zgoła odmienna od punktu widzenia tych ludzi. Podejmowaliśmy działania ważne według nas, a być może mieszkańcy mają inny pogląd w tej sprawie.

Mieszkańcy będą mieć czas na wypełnienie ankiety do Bożego Narodzenia.

Jak zaznacza Dariusz Morawiec, celem jest uzyskanie większej liczby formularzy, niż przy tworzeniu poprzedniej strategii rozwoju. Wtedy wypowiedziało się około 1200 mieszkańców.
Dariusz Morawiec

Wiadomości z regionu

2020-01-20, godz. 11:15 Zaburzenia depresyjne wśród dzieci i młodzieży tematem spotkania w opolskim SCK To kolejna odsłona cyklu 'Psychologia w praktyce'. Zagadnienie to będzie zgłębiać Wiktoria Kubiec, starszy wykładowca na Uniwersytecie Opolskim. Na co dzień zajmuje… » więcej 2020-01-20, godz. 11:02 "Darmowy" bilet od policji czeka na Marcina Kobelucha. Mężczyzna jest poszukiwany Opolska policja poszukuje Marcina Kobelucha. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, nielegalne transfery dewizowe i przestępstwa… » więcej 2020-01-20, godz. 10:12 Nowe przystanki autobusów miejskich w rejonie dworca PKS w Opolu Uwaga pasażerowie opolskiego MZK. Od dzisiaj (20.01) autobusy miejskie w Opolu nie zatrzymują się przy kilku przystankach w rejonie budowanego centrum przesiadkowego… » więcej 2020-01-20, godz. 09:45 Wyborcze starcia na Opolszczyźnie. Przed nami wybory w Ozimku, Pokoju i Olszance 9 lutego odbędą się przedterminowe wybory na burmistrza Ozimka. Poznaliśmy już kandydatów. W wyborach wystartują: Joanna Bachłaj, Mirosław Wieszołek, Krzysztof… » więcej 2020-01-19, godz. 21:32 Mnóstwo inspiracji i branżowych ofert. Tłumy młodych par na opolskich Targach Ślubnych Podwieszane dekoracje kwiatowe, minimalistyczne i błyszczące od góry do dołu suknie ślubne, czy malowane torty - to trendy, które w tym roku mają królować na przyjęciach… » więcej 2020-01-19, godz. 21:21 Wieczorny wypadek na DK 94 w Buszycach [AKTUALIZACJA] Trzy osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 94 w Buszycach. Trasa Opole-Brzeg w tym miejscu jest zablokowana. » więcej 2020-01-19, godz. 20:31 Dachowanie samochodu osobowego w Opolu. Są poszkodowani Dwie osoby zostały poszkodowane po dachowaniu samochodu osobowego na Rondzie im. Jerzego Szczakiela w Opolu. » więcej 2020-01-19, godz. 18:25 Każda była inna, każda - kolorowa. Dzieci wraz rodzicami tworzyły maski karnawałowe na warsztatach w Muzeum Śląska Opo… Mnóstwo brokatu, cekinów i piór - właśnie z takich elementów mali opolanie stworzyli karnawałowe maski. Muzeum Śląska Opolskiego po raz kolejny zorganizowało tematyczne… » więcej 2020-01-19, godz. 18:17 Przedterminowe wybory burmistrza Ozimka. Informacja dla pełnomocników komitetów wyborczych [PLIKI DO POBRANIA] Radio Opole, w związku rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie przedterminowych wyborów burmistrza Ozimka, zaprasza uprawnione podmioty do składania wniosków… » więcej 2020-01-19, godz. 18:15 Motocykliści zaprosili do wspólnego kolędowania i zorganizowali kwestę na szczytny cel Mimo niesprzyjającej aury, frekwencja podczas „Motocyklowego Kolędowania” w Prudniku-Lesie dopisała. Impreza odbyła się po raz 14. Towarzyszyła jej zbiórka na… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »