Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-09-22, 07:57 Autor: Dorota Kłonowska/Katarzyna Doros

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi dzisiaj (godz.12.00) mieszkańców Brzegu. „Chcemy być wszyscy razem”

Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Kluczborku we wrześniu 2018r [Fot.Daniel Klimczak]
Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Kluczborku we wrześniu 2018r [Fot.Daniel Klimczak]
W samo południe (22.09) rozpocznie się w Brzegu spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim. Miejscem spotkania jest Plac Zamkowy, a ma ono charakter otwarty.
W imieniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego, na spotkanie do Brzegu zaprasza mieszkańców wicewojewoda, zarazem szefowa PiS na Opolszczyźnie, Violetta Porowska.

- Spotkanie będzie miało charakter otwarty, plenerowy, co jest bardzo istotne, bo spotykamy się z ludźmi, to będzie niedziela, dobra, słoneczna pogoda, więc będziemy się starali być wszyscy razem, ciesząc się z wizyty pana premiera. Spotkanie jest w Brzegu o godzinie 12.00, na Placu Zamkowym 1, a więc we wspaniałym miejscu, tuż przy Zamku Piastów Śląskich, a przypominam, że Zamek Piastów Śląskich został niedawno wpisany na polską listę Pomników Historii, czyli będziemy w ważnym, patriotycznym miejscu cieszyli się obecnością premiera, pana Mateusza Morawieckiego.

Violetta Porowska podkreśla, że jest to spotkanie dla wszystkich mieszkańców regionu, niezależnie od ich preferencji politycznych.

- Spotkanie ma charakter otwarty, to nie jest spotkanie wyłącznie dla członków, czy sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Chcemy być wszyscy razem, chcemy, aby mieszkańcy mogli usłyszeć wprost, z ust pana premiera te ważne informacje dotyczące wielkiego rozwoju Polski w ostatnich czasach i perspektyw, planów na przyszłe lata – dodaje Violetta Porowska.

Radio Opole będzie obecne na spotkaniu z Premierem Mateuszem Morawieckim, zapraszamy do słuchania relacji z tego wydarzenia i na stronę internetową naszej rozgłośni.
Violetta Porowska1
Violetta Porowska2

Wiadomości z regionu

2019-10-18, godz. 15:15 Paczkowska perła renesansu odzyskuje dawny blask. Są fundusze z ministerstwa Kolejna kamienica na paczkowskim rynku odzyskuje dawny blask. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, udało się rozpocząć prace ... » więcej 2019-10-18, godz. 15:14 Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Konradowej będzie miało własne ambulatorium Podopiecznych schroniska dla zwierząt w podnyskiej Konradowej nie trzeba będzie wozić do gabinetów weterynaryjnych. Większość badań i zabiegów ma być wykonywa ... » więcej 2019-10-18, godz. 14:10 Nastolatka chciała skoczyć z mostu. Uratowali ją przypadkowi świadkowie i policja Do próby samobójczej doszło wczoraj (17.10) po południu w Kędzierzynie-Koźlu. Świadkowie zadzwonili na numer alarmowy, informując, że młoda kobieta chce skocz ... » więcej 2019-10-18, godz. 13:22 Elewi złożyli przysięgę w 10. Opolskiej Brygadzie Logistycznej. "To się pamięta do końca życia" Coraz więcej elewów służby przygotowawczej decyduje się na podjęcie zawodowej służby wojskowej. Dziś (18.10) 67 osób, w tym 14 kobiet, przysięgało na sztandar ... » więcej 2019-10-18, godz. 13:00 Spacer badawczy, spotkania i ankiety - mieszkańcy włączają się w planowanie swojego osiedla Tradycyjne konsultacje społeczne to głównie wywieszenie ogłoszenia, które mało kto przeczyta. A jeśli władzom zależy na tym, żeby mieszkańcy włączyli się w pl ... » więcej 2019-10-18, godz. 11:56 Rolnik znalazł plantację marihuany. Prokuratura ma akt oskarżenia Ponad 160 dojrzałych krzaków konopi, z których można było wytworzyć blisko 23 kg marihuany o wartości 700 tys. zł - taki widok zaskoczył jednego z rolników pr ... » więcej 2019-10-18, godz. 11:15 Międzyszkolny Turniej Mediacji w LO nr IX w Opolu. "Uczniowie powinni wiedzieć na czym polega mediacja i ją wykorzysty ... Uczniowie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 9 w Opolu wzięli dzisiaj (18.10) udział w III Międzyszkolnym Turnieju Mediacji organizowanym w ramach obcho ... » więcej 2019-10-18, godz. 11:00 W II LO w Opolu dziś debata oświatowa. Zabraknie w niej kuratora oświaty - Inicjatywa debaty to konsekwencja tego, co dzieje się ostatnio w oświacie - oceniła w rozmowie 'W cztery oczy' Agnieszka Buganik-Pszczyńska, dyrektor II Pub ... » więcej 2019-10-17, godz. 20:15 Uwaga! Oszuści podszywają się pod ZUS i wysyłają podejrzane maile Opolski ZUS ostrzega przed internetowymi oszustami, którzy podszywają się pod pracowników Zakładu i rozsyłają podejrzane maile. Otwarcie załącznika grozi zain ... » więcej 2019-10-17, godz. 20:00 W Zawadzkiem powstaje hutnicze muzeum pod chmurką Każda ma wagę kilku ton. Przez lata pracowały w gorącej i parnej hali. Ich kres miał przyjść wraz z wywiezieniem na złom, ale dzięki pasjonatom lokalnej histo ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »