Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-01-21, 13:00 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Znamy okoliczności znalezienia zwłok małżeństwa z Gogolina

Zabójstwo w Gogolinie foto: Mario
Zabójstwo w Gogolinie foto: Mario
W niedzielne (20.01) popołudnie w jednym z domów w Gogolinie odkryto zwłoki małżeństwa. Znamy okoliczności sprawy.
Mieszkająca w innej części kraju córka małżeństwa nie mogła się dodzwonić do rodziców. Poprosiła koleżankę, żeby podjechała do ich domu i sprawdziła, czy są na miejscu. Kobieta nie mogła dostać się na posesję. Zaniepokojona sytuacją zadzwoniła na policję po pomoc.

Funkcjonariusz, który przyjechał na miejsce wszedł na teren nieruchomości. Przez okno zauważył krew w jednym z pokoi. W domu znalazł zwłoki małżeństwa.

- Do wczesnych godzin rannych (21.01) trwały czynności procesowe na miejscu ujawnienia zwłok małżeństwa z Gogolina. Kryminalni z Krapkowic wraz z policjantami z Opola pod nadzorem będącego na miejscu prokuratora ze Strzelec Opolskich i komendanta powiatowego policji w Krapkowicach zabezpieczyli ślady, dokonali oględzin domu, w którym zostały ujawnione zwłoki - mówi Jarosław Waligóra, rzecznik prasowy krapkowickiej policji.

Biegli dokonali na miejscu oględzin zwłok. Policja i prokurator na razie nie udzielają więcej informacji na temat tego zdarzenia.
Jarosław Waligóra

Wiadomości z regionu

2019-11-14, godz. 20:30 Politechnika Opolska będzie współpracować z gminą Łubniany. Edukacja, nowe technologie i ochrona środowiska Wdrażanie technologii energooszczędnych i IT w gminie Łubniany, przestrzeń do odbywania staży i praktyk przez studentów i pracowników naukowych Politechniki Opolskiej… » więcej 2019-11-14, godz. 19:30 Studenci Politechniki Opolskiej projektują dwa nowe łaziki marsjańskie. "Powiększamy nasz zespół" Studenci Politechniki Opolskiej, działający w ramach zespołu Clever Cameleon rozpoczynają pracę nad skonstruowaniem dwóch nowych łazików marsjańskich. Maszyny… » więcej 2019-11-14, godz. 19:25 Prudniccy seniorzy dobrze sobie radzą, ale nie wszyscy z nich mogą uczestniczyć w miejskich imprezach O trudnościach i sukcesach środowiska seniorów dyskutowano w Prudniku. Wśród uczestników spotkania byli przedstawiciele miejscowych stowarzyszeń, Uniwersytetu… » więcej 2019-11-14, godz. 18:30 Jest akt oskarżenia ws. byłego burmistrza Głogówka. Samorządowiec wystąpił o warunkowe umorzenie postępowania Do trzech lat więzienia grozi byłemu burmistrzowi Głogówka. Akt oskarżenia przeciw niemu skierowano do sądu. Andrzejowi K. zarzuca się, że wbrew zastrzeżeniu właściciela… » więcej 2019-11-14, godz. 18:05 Przypominają o bezpieczeństwie pieszych i rowerzystów na drogach. Trwa policyjna akacja "Niechronieni uczestnicy ruchu… W ramach ogólnopolskiej akcji 'Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego' policjanci w całym kraju prowadzą wzmożone kontrole w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów… » więcej 2019-11-14, godz. 17:21 Opole z lepszym wynikiem niż Wrocław. Niestety... chodzi o smog Tegoroczny limit dni z maksymalnym stężeniem PM10 w powietrzu został już w Opolu przekroczony o pięć dni - informują przedstawiciele Opolskiego Alarmu Smogowego… » więcej 2019-11-14, godz. 17:15 Młody mężczyzna zginął podczas naprawy opony. Sprawę badają prokuratura i PIP 32-letni pracownik warsztatu samochodowego zginął przy naprawianiu opony ciężarówki. Do zdarzenia doszło wczoraj (13.11) popołudniu w okolicach Grodkowa. » więcej 2019-11-14, godz. 16:50 "Akacjowa i Leszczynowa wymagają naprawy". Mieszkańcy Opola piszą ws. remontu Mieszkańcy ulic Akacjowej i Leszczynowej w Opolu chcą naprawy dróg dojazdowych do ich posesji, które zostały uszkodzone w trakcie wymiany sieci wodno-kanalizacyjnej… » więcej 2019-11-14, godz. 16:23 Wyróżnienia, odznaki i medale dla pracowników służby cywilnej i policjantów opolskiego garnizonu Pracownicy służby cywilnej odebrali wyróżnienia za rzetelną pracę i przyczynianie się do lepszego funkcjonowania urzędów administracji rządowej. Wspólnie z opolskimi… » więcej 2019-11-14, godz. 16:00 Opolanie zapłacą więcej za wywóz odpadów komunalnych Z nowym rokiem w Opolu o prawie 100 procent wzrosną opłaty za wywóz odpadów niesegregowanych. Podwyżkę umożliwia uchwalona w lipcu przez sejm nowelizacja tak zwanej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »