Radio Opole » Radio Opole w powiecie nyskim (DAB+) » Informacje z powiatu nyskiego

Informacje z powiatu nyskiego

2023-04-16, 18:43 Autor: Mariusz Chałupnik

3. liga piłki nożnej: Polonia Nysa wygrywa w Głogowie

Piłka nożna [fot. pixabay.com]
Cenne zwycięstwo Polonii Nysa w Głogowie. W 24. kolejce 3. ligi Poloniści pokonali rezerwy Chrobrego 3:2.
Po pierwszej połowie i bramkach Alana Majerskiego oraz Michała Zimona nysanie prowadzili 2:1. Po zmianie stron gospodarze wyrównali, ale ostatnie słowo należało do Polonii. Trzy punkty zapewnił jej bramką w 85. minucie Dominik Sikora.

Dzięki tej wygranej Polonia awansowała 12. miejsce. Dwie pozostałe opolskie ekipy MKS Kluczbork i Stal Brzeg zajmują odpowiednio 9. i 15. pozycję.