Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-04-30, 16:15 Autor: Cezary Puzyna

Nareszcie! Jest radość kierowców, bo można już przejechać Krapkowicką

Ulica Krapkowicka w Opolu jest już przejezdna [fot. Sławomir Mielnik]
Ulica Krapkowicka w Opolu jest już przejezdna [fot. Sławomir Mielnik]
Ulica Krapkowicka w Opolu jest już przejezdna [fot. Sławomir Mielnik]
Ulica Krapkowicka w Opolu jest już przejezdna [fot. Sławomir Mielnik]
Przejazd ulicą Krapkowicką w Opolu od dzisiejszego przedpołudnia jest już możliwy. Czy to koniec długich zatorów na Zaodrzu?
Przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Krapkowicką jest realizowana w ramach modernizacji linii kolejowej E-30 między stacjami Opole Zachodnie a Opole Groszowice.

Inwestycja prowadzona była wspólnie z miastem i wymagała zamknięcia przejazdu pod wiaduktem. Kierowcy jeździli objazdami od jesieni 2022 roku.
Krapkowicka już otwarta [autor: Monika Matuszkiewicz-Biel]

Zobacz także

2024-06-06, godz. 16:30, ROD - artykuły "Miody miejskie są lepsze". Miodobranie na dachu CUP w Opolu Pszczoły mieszkające na dachu Centrum Usług Publicznych w Opolu nie próżnowały i ponownie wyprodukowały mnóstwo miodu. Za nami drugie miodobranie w ekologicznej pasiece. Na zbiór pracowało około 70 tysięcy pszczół w każdym z… » więcej 2024-06-05, godz. 16:30, ROD - artykuły "Miał armatę w lewej ręce". Memoriał Jerzego Klempela w piłce ręcznej w Opolu Młodzi szczypiorniści z województwa opolskiego uczcili pamięć Jerzego Klempela, wybitnego piłkarza ręcznego, który swoją przygodę z tym sportem rozpoczynał od gry dla Gwardii Opole. W XIX memoriale wzięły udział drużyny z najważniejszych… » więcej 2024-06-05, godz. 16:30, ROD - artykuły "Konieczne jest wsparcie". Czas już zmienić wizerunek Ochotniczych Hufców Pracy Zmienić postrzeganie Ochotniczych Hufców Pracy i nawiązać współpracę z placówkami oświatowymi. To główne zadanie, jakie stawiają przed sobą komendanci OHP, opolska kurator oświaty i dyrektorzy szkół. Rozwiązań szukano w Opolskim… » więcej 2024-06-04, godz. 16:30, ROD - artykuły Postrzelony kot w Starych Siołkowicach. Czy policja zatrzyma sprawcę? Ponad 70 w 2022 i 2023 roku, w tym już ponad 20. Policja odnotowuje coraz więcej zgłoszeń dotyczących znęcania się nad zwierzętami. W większości przypadków udało się ustalić i pociągnąć do odpowiedzialności osoby krzywdzące… » więcej 2024-06-04, godz. 16:30, ROD - artykuły Protest przed walcownią w Zawadzkiem. Pracę może stracić ponad 400 osób 'Nigdy więcej Alchemii na opolskiej ziemi', 'Tak o nas dbali, że nas zajechali' - z takimi hasłami kilkuset pracowników i związkowców protestowało przed Walcownią Rur Andrzej w Zawadzkiem. Domagano się odwołania decyzji o zamknięciu… » więcej
78910111213
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »