Radio Opole » Reporterski Obraz Dnia » W magazynie Reporterski Obraz Dnia

W magazynie Reporterski Obraz Dnia

2024-04-22, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

O puchar dyrektora, ale dla bezpieczeństwa wszystkich. VII Turniej Pierwszej Pomocy w Brzegu

4. Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Brzegu [fot. Daniel Klimczak]
4. Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w Brzegu [fot. Daniel Klimczak]
Mistrzostwa odbywają się w Zespole Szkół Medycznych w Brzegu [fot. Joanna Gerlich]
Mistrzostwa odbywają się w Zespole Szkół Medycznych w Brzegu [fot. Joanna Gerlich]
Zakrztuszenie u niemowlęcia, oparzenie chemiczne czy próba samobójcza - jak ratować skutecznie? Takie zadania postawiono uczestnikom VII Turnieju Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu.
Na miejscu była nasza reporterka Joanna Gerlich, która pytała o to, jak młodzież radzi sobie z pierwszą pomocą, jak wyglądały przygotowania i co powinien umieć każdy z nas.

Dodajmy jeszcze, że pierwsze miejsce zajęła młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu.
VII Turniej Pierwszej Pomocy w Brzegu [autor: Joanna Gerlich]

Zobacz także

2024-06-12, godz. 18:00, ROD - artykuły Spada liczba szczepień. Wzrasta za to liczba przypadków chorób zakaźnych Rośnie liczba zachorowań na odrę. W Polsce w maju odnotowano kolejne 63 przypadki, łączna liczba od początku roku sięgnęła już 191. » więcej 2024-06-12, godz. 16:06, ROD - artykuły Kto za Andrzeja Bułę? Na marszałka regionu rekomendowany jest Szymon Ogłaza Po niemal 11 latach z urzędem marszałka województwa opolskiego żegna się Andrzej Buła, lider Platformy Obywatelskiej na Opolszczyźnie. Swoją polityczną karierę będzie kontynuował w Parlamencie Europejskim. » więcej 2024-06-12, godz. 14:52, ROD - artykuły "Ustawa Kamilka" wcielana w życie. W szkołach wprowadzane są standardy ochrony małoletnich Wszystkie placówki edukacyjne muszą do 15 sierpnia wprowadzić standardy ochrony małoletnich przed różnorodnymi formami przemocy. Ten nowy obowiązek wynika z tzw. ustawy Kamilka. Jest to pokłosie głośnej, poruszającej sprawy ośmioletniego… » więcej 2024-06-11, godz. 16:07, ROD - artykuły Mazut w pojemnikach odkryty w opolskich Groszowicach. Kto to posprząta? Dwa zbiorniki o pojemności około 23 metrów sześciennych znaleziono wczoraj (10.06) na terenie po byłej cementowni w Groszowicach. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby mundurowe oraz Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska… » więcej 2024-06-11, godz. 11:27, ROD - artykuły Legia Akademicka na Uniwersytecie Opolskim Legia Akademicka powróciła na kampus Uniwersytetu Opolskiego. W poniedziałek (10.06) przed południem można było zobaczyć pokaz samoobrony, uzbrojenie i ekwipunek wojskowy oraz spróbować swoich sił na strzelnicy. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »