Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-02-15, 16:53 Autor: Wiesław Kolbusz

Oszuści podszywają się pod pracowników SM "Przyszłość" w Kluczborku

Oszustwo [fot. Pixabay]
Oszustwo [fot. Pixabay]
Naprawa piecyka gazowego, wymiana wodomierza lub sprawdzenie szczelności instalacji gazowej. To tylko niektóre z pretekstów, pod którymi podejrzane osoby pukają do mieszkań Spółdzielni Mieszkaniowej Przyszłość w Kluczborku.
Celem najczęściej są osoby starsze, które nie spodziewają się próby oszustwa. W ostatnim czasie nasiliły się podobne zgłoszenia, a Witold Wośtak sprawdził, czy i jak reagują mieszkańcy.
oszuści

Zobacz także

2023-08-08, godz. 16:54, RTT - artykuły Do Jemielnicy popłynie "błękitne paliwo" Lata starań przyniosły oczekiwany efekt. Trwa budowa sieci gazowej do Jemielnicy. » więcej 2023-08-04, godz. 17:20, RTT - artykuły Skąd wziął się nieprzyjemny zapach w Opolu? Zaniepokojeni mieszkańcy stolicy regionu skarżą się na nieprzyjemny zapach unoszący się w ostatnich w różnych dzielnicach Opola. » więcej 2023-08-04, godz. 17:09, RTT - artykuły Ciepłe zimy powodem coraz większej aktywności kleszczy Spotkać je można już nie tylko w lesie czy na łąkach, ale także w miejskich parkach, a nawet piwnicach domów. Mowa o kleszczach, których w tym roku - jak zaznaczają leśnicy - jest sporo. Atakują zarówno starszych, jak i młods… » więcej 2023-08-03, godz. 17:11, RTT - artykuły Korony dożynkowe z Gogolina-Karłubca na krajowej liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego Piękne korony dożynkowe wyplatane w Gogolinie-Karłubcu trafiły na krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Wieńce wyplatane są w charakterystycznym tzw. splocie ażurowym i śmiało można je nazwać naturalnymi dziełami… » więcej 2023-08-03, godz. 17:10, RTT - artykuły Oczko wodne, czy zbiornik na deszczówkę z dofinansowaniem Mieszkańcy województwa opolskiego mogą otrzymać zwrot 80 procent wartości zakupu między innymi zbiornika na deszczówkę, czy też wybudowania oczka wodnego w swoim ogródku. Ruszył II nabór programu 'Moja woda'. Prowadzony jest on… » więcej
13141516171819
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »