Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-12-08, 16:00 Autor: Agnieszka Stefaniak

WF z rakietami. Do łask wraca badminton

Badminton
Badminton
Bardzo dobry występ badmintonistów z Głubczyc na zawodach na Łotwie - [fot: Technik Głubczyce]
Bardzo dobry występ badmintonistów z Głubczyc na zawodach na Łotwie - [fot: Technik Głubczyce]
Badminton w Polsce staje się coraz bardziej popularny, zwłaszcza uprawiany amatorsko zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Jest dyscypliną, która poprawia wydolność i kształtuje mięśnie całego ciała. Zaczynają grać już pięciolatki, a najstarsi zawodnicy mają grubo po siedemdziesiątce.
Przez wiele lat najlepszym klubem w Polsce był Technik Głubczyce, który dzisiaj stara się popularyzować badminton głównie wśród najmłodszych. Kultowy klub w Głubczycach odwiedził Grzegorz Frankowski.

Badminton to same plusy. Pozwala poprawić wydolność, koordynację, refleks, eliminuje wady postawy. Pozwala także spalić ogromną ilość kalorii, a przy okazji można się przy tym świetnie bawić. 
WF z rakietami. Do łask wraca badminton [autor: Grzegorz Frankowski]

Zobacz także

2022-04-27, godz. 16:23, RTT - artykuły Obwodnica Olesna. 50 procent zaawansowania prac. Byliśmy na placu budowy Pięćdziesięciu procent sięga zaawansowanie prac przy budowie obwodnicy Olesna. Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zorganizował dziś (27.04) wizytę studyjną. » więcej 2022-04-27, godz. 07:23, RTT - artykuły Autobus czerwony po Moście Zamkowym jedzie... Jest plan przebudowy mostu w centrum Opola Przez most zamkowy w Opolu przejadą autobusy. Tak zakłada plan przebudowy przeprawy nad Młynówką, którego szczegóły poznaliśmy podczas konferencji prasowej. » więcej 2022-04-25, godz. 17:19, RTT - artykuły Zanim włożą mundur... Test wiedzy, egzamin sprawnościowy i rozmowa W 10. Opolskiej Brygadzie Logistycznej trwa kwalifikacja do zawodowej służby wojskowej. » więcej 2022-04-22, godz. 20:00, RTT - artykuły Święta po raz drugi dla polskich i ukraińskich rodzin Uchodźcy z Ukrainy przygotowują się do prawosławnych świąt wielkanocnych. Dziś (22.04) Wielki Piątek. Podobnie jak w całym chrześcijaństwie, to dzień ciszy i skupienia się na męce Chrystusa. W niedzielę natomiast - Wielkano… » więcej 2022-04-21, godz. 16:22, RTT - artykuły Udają służby drogowe i kradną bariery energochłonne. Szkody sięgają już pół miliona złotych Kradną bariery energochłonne. W ciągu dwóch tygodni stalowe zabezpieczenia zniknęły z obwodnicy Dobrodzienia, drogi wojewódzkiej 409 w rejonie Mosznej, a także z DW 414 w okolicy Dzikowa pod Opolem. Zarząd Dróg Wojewódzkich wyliczył… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »