Radio Opole » Plenerowy radio-trening » Trzymaj formę z Radiem Opole!

Trzymaj formę z Radiem Opole!

2021-02-20, 11:00

"Plenerowy radio-trening" - ćwiczenia z wykorzystaniem schodów

"Plenerowy radio-trening" - ćwiczenia z wykorzystaniem schodów
Schody to podobno najlepsza domowa siłownia. A skoro zapraszamy do ćwiczeń w plenerze, to i schody muszą być na dworze. Tym razem więc Katarzyna Jędrzejewska przygotowała "Plenerowy radio-trening" na bardzo charakterystycznych opolskich schodach - prowadzących do kościoła "na górce".
2021-02-13, 11:00

"Plenerowy radio- trening" - ćwiczenia na śniegu

"Plenerowy radio trening" - ćwiczenia na śniegu
Zniechęcił Cię śnieg i mróz do treningów plenerowych? Katarzyna Rurka Jędrzejewska,, ambasadorka akcji Biegam Bo Lubię i ChodzęBoLubię Opole, pokazuje, że pogoda nawet śnieżna ❄❄ nie jest powodem do zaprzestania treningów, a może być w ich wykonywaniu całkiem pomocna. Zapraszamy na kolejny odcinek "Plenerowego radio treningu".
2021-02-06, 11:05

"Plenerowy radio-trening" - Siłownia plenerowa oraz rozciąganie

"Plenerowy radio-trening" - Siłownia plenerowa oraz rozciąganie
Jak w prawidłowy sposób przygotować się do korzystania z siłowni plenerowych? Jak nie popełniać błędów i właściwie rozgrzać i rozciągnąć mięśnie? O tym w kolejnym odcinku "Plenerowego radio-treningu" opowiada dziś Katarzyna Jędrzejewska, trenerka akcji Biegam bo lubię i Chodzę bo lubię.
2021-01-30, 11:00

"Plenerowy radio-trening" - siłownia plenerowa

"Plenerowy radio-trening" - Siłownia plenerowa
Jak w prawidłowy sposób korzystać z siłowni plenerowych? Jak nie popełniać błędów i właściwie dostosować rodzaj treningu do swoich możliwości? O tym w kolejnym odcinku "Plenerowego radio-treningu" opowiada Katarzyna Jędrzejewska, trenerka akcji Biegam bo lubię i Chodzę bo lubię.
2021-01-23, 11:00

"Plenerowy Radio-Trening" - pompki

"Plenerowy Radio-Trening" - pompki
Jakie jest najlepsze ćwiczenie na mięśnie klatki piersiowej? Oczywiście, że pompki! O tym, jak na wiele sposobów można je wykonywać i na co zwracać uwagę podczas tego ćwiczenia, opowiada Katarzyna Rurka Jędrzejewska. Zapraszamy do oglądania i wspólnego treningu
2021-01-09, 11:01

"Radio-trening" - ćwiczenia z dziećmi

"Radio-trening" - ćwiczenia z dziećmi
Dziś zapraszamy na "Radio-trening" w domu, a towarzyszy nam Olimpia. Katarzyna Rurka Jędrzejewska pokaże, jak efektywnie można spędzić czas wolny z dzieckiem... i nie mówimy tu, o oglądaniu bajek.
2021-01-02, 10:03

"Plenerowy radio - trening"- trening nóg

"Plenerowy radio - trening"- trening nóg
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "Plenerowego radio - treningu" prowadzonego przez Katarzynę Jędrzejewską. Przed przystąpieniem do ćwiczeń zachęcamy wrócić do odcinka z 19 grudnia, aby wykonać prawidłową rozgrzewkę. Do dzieła!
2020-12-19, 10:04

"Plenerowy radio-trening" - rozgrzewka

"Plenerowy radio-trening" - rozgrzewka
Dzisiaj zrobimy rozgrzewkę, którą można wykonać zarówno na dworze, jak i w domu. Będą różnorodne ćwiczenia koordynacyjne oraz rozciągające, jednak nie będą to statycznie, bo jest to rozgrzewka przed ćwiczeniami właściwymi. Zaprasza Katarzyna Rurka Jędrzejewska.
2020-12-12, 10:03

"Plenerowy radio-trening" rozgrzewka po morsowaniu

"Plenerowy radio-trening" rozgrzewka po morsowaniu
W ubiegłym tygodniu wraz z Katarzyna Rurka Jędrzejewska mieliśmy okazję morsować! W dzisiejszym treningu pokażemy jak prawidłowo się rozgrzać po zimnej "kąpieli", aby organizm szybko i bezproblemowo powrócił do formy. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!
1234
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »