Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2022 – Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)

PONIEDZIAŁEK PIĄTEK


Wiadomości kulturalne: 06:00, 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00


06:05-09:00 INFOKULTURA – Sławomir Kieler

09:05-12:00 NA AFISZU – Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz

12:05-15:00 WSZYSTKO O LITERATURZE

  • poniedziałek – Witold Sułek
  • wtorek – Mariusz Majeran
  • środa – Witold Sułek
  • czwartek – Mariusz Majeran
  • piątek – Wiktor Krzewicki

15:05-18:00 KINO, BILETY I ŚPIEW – Dawid Rajwa

18:05-19:00 ROZMOWY O KULTURZE

  • poniedziałek – Agnieszka Zientarska
  • wtorek – Mariusz Majeran
  • środa – Katarzyna Zawadzka
  • czwartek – Wiktor Krzewicki
  • piątek – Witold Sułek

19:00-21:00 REWIRY KULTURY
  • poniedziałek – Mariusz Majeran
  • wtorek – Katarzyna Zawadzka
  • środa – Mariusz Majeran
  • czwartek – Małgorzata Ślusarczyk
  • piątek – Katarzyna Zawadzka

21:05-23:00 M JAK MUZYKA
  • poniedziałek – Małgorzata Ślusarczyk
  • wtorek – Marzena Mielcarek
  • środa – Małgorzata Ślusarczyk
  • czwartek – Marzena Mielcarek
  • piątek – Małgorzata Ślusarczyk


23:00-06:00
CZAS NA MUZYKĘ

  • poniedziałek: FOLK I BLUES (23:00-06:00)
  • wtorek: JAZZ SEPTET (23:00-06:00)
  • środa: ROCK Z ALTEM (23:00-06:00)
  • czwartek: CZARNE NUTY (23:00-06:00)
  • piątek: RETRODŹWIĘKI (23:00-09:00)
  • sobota: POLSKA NOSTALGIA (23:00-09:00)
  • niedziela: KLASYKA I FILM (23:00-06:00)



SOBOTA


09:00-12:00
KULTOWE.PL – Witold Sułek

12:00-15:00 NOWE.PL – Tomasz Wojtyłko

15:00-17:00 Opolska Lista Polskiej Piosenki propozycje Witold Sułek

17:00-20:00 Opolska Lista Polskiej Piosenki powtórkaWitold Sułek /nagranie z ostatniej niedzieli na antenie głównej/

20:00-23:00 MUZYKA NOWA – Piotr Metz /powtórka z czwartku/

23:00-09:00
CZAS NA MUZYKĘ

  • poniedziałek: FOLK I BLUES (23:00-06:00)
  • wtorek: JAZZ SEPTET (23:00-06:00)
  • środa: ROCK Z ALTEM (23:00-06:00)
  • czwartek: CZARNE NUTY (23:00-06:00)
  • piątek: RETRODŹWIĘKI (23:00-09:00)
  • sobota: POLSKA NOSTALGIA (23:00-09:00)
  • niedziela: KLASYKA I FILM (23:00-06:00)



NIEDZIELA


09:00-12:00 MUZYKA BEZ SŁÓW – Jacek Mielcarek

12:00-15:00 ZAPOMNIANA KLASYKA – Małgorzata Ślusarczyk

15:00-18:00 FOLKOWE BRZMIENIA – Marzena Mielcarek

18:00-21:00 PIOSENKI Z LEGENDĄ Żaneta Plotnik-Krumpietz

21:00-23:00 KONCERTOWE STUDIO M im. SBB /retransmisje/

23:00-06:00 CZAS NA MUZYKĘ

  • poniedziałek: FOLK I BLUES (23:00-06:00)
  • wtorek: JAZZ SEPTET (23:00-06:00)
  • środa: ROCK Z ALTEM (23:00-06:00)
  • czwartek: CZARNE NUTY (23:00-06:00)
  • piątek: RETRODŹWIĘKI (23:00-09:00)
  • sobota: POLSKA NOSTALGIA (23:00-09:00)
  • niedziela: KLASYKA I FILM (23:00-06:00)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »