Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 czerwca 2024 roku

23:00 JAZZOFONIA
Piosenki Wojciecha Młynarskiego w jazzowej odsłonie. Mateusz Gawęda na fortepianie i syntezatorach wraz z Łukaszem Stworzewiczem na perkusji – tworzą obecnie pojawiający się dotychczas w różnych składach projekt, tym razem określany jako Silberman-Gawęda na płycie "Non-Simultaneous Double Squeeze". „Muzyka na tym albumie jest reakcją na wszechogarniający hałas, w którym toniemy, kreowany przez globalne media (tak korporacyjne, jak i społecznościowe)” – uważa krytyk Adam Baruch. Mark Guiliana to nominowany do nagrody Grammy amerykański perkusista, kompozytor i lider zespołu Beat Music.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Jacek Mielcarek.

12:00 TWOJE RADIO OPOLE
Droga dojazdowa do bloków na jednym z nyskich osiedli – o niej mówiliśmy już w magazynie interwencyjnym Radia Opole, a miało to miejsce jeszcze przed wyborami samorządowymi. Wtedy mieszkańcy bloków mogli mieć nadzieję, że coś się zmieni, takie sygnały płynęły ze strony nyskich władz. Sporo czasu od wyborów już minęło, władza się nie zmieniła, stan drogi również. Dlaczego? O to będziemy pytać we wtorkowym magazynie interwencyjnym Radia Opole, po godzinie 12.

W kolejnych godzinach znów zrobi się wakacyjnie, dobrych rad związanych z tym okresem nie zabraknie. Naszym słuchaczom przekażemy też kolejny voucher o wartości 200 złotych, którego fundatorem jest Restauracja Radiowa.

Tradycyjnie po 12:00 zaczniemy od "Interwencji Radia Opole", czyli tematu, którym to Wy, drodzy słuchacze podzieliliście się z reporterami Radia Opole. Jeśli uważacie, że jest sprawa, którą warto, można, trzeba się podzielić, czekamy na zgłoszenia pod adresem: interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 541 541.

Zobacz podstronę: Interwencja Radia Opole

W audycji także:
13:45 Cykl tematyczny (cz. 2) - Wiesław Kolbusz
14:55 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »