Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 czerwca 2024 roku

23:00 JAZZOFONIA
Piosenki Wojciecha Młynarskiego w jazzowej odsłonie. Mateusz Gawęda na fortepianie i syntezatorach wraz z Łukaszem Stworzewiczem na perkusji – tworzą obecnie pojawiający się dotychczas w różnych składach projekt, tym razem określany jako Silberman-Gawęda na płycie "Non-Simultaneous Double Squeeze". „Muzyka na tym albumie jest reakcją na wszechogarniający hałas, w którym toniemy, kreowany przez globalne media (tak korporacyjne, jak i społecznościowe)” – uważa krytyk Adam Baruch. Mark Guiliana to nominowany do nagrody Grammy amerykański perkusista, kompozytor i lider zespołu Beat Music.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Jacek Mielcarek.

9:00 DOBRY MOMENT W RADIU OPOLE
Lody Tomasza Szypuły z Baborowa ponownie zostały docenione za granicą. W najnowszym zestawieniu Gelato Festiwal World Ranking znalazł się w pierwszej dziesiątce. Czy zdradzi na antenie, jak robi jedne z najlepszych lodów na świecie? To sprawdzimy po godz. 9.

Powiemy też "Klątwie Caipirinhi", która doczeka się wersji radiowej, a w studiu pojawi się jej autor kpt. Ryszard Sobieszczański.

Ponadto będzie można wygrać voucher o wartości 200 złotych do Restauracji Radiowa. Zapraszamy.

W audycji także:
09:45 Eko Stacja Radio Opole - Iwona Tokarska
10:45 Cykl tematyczny (cz. 1) – Wiesław Kolbusz
11:45 Słowne potyczki – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »