Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 18 czerwca 2024 roku

23:00 JAZZOFONIA
To audycja dla tych, którzy lubią jazz, ale nie ten dobrze znany i lubiany lecz taki, który wymaga uważnego słuchania. Wiele w niej nagrań to utwory, które z różnych przyczyn nie stały się popularnymi standardami. Jest tu miejsce na muzykę starą oraz na nowości, ale nie te kreowane przez wielkie firmy płytowe, tylko na takie, które - zdaniem autora - posiadają wysoką wartość artystyczną. Sporo tu też miejsca na muzykę free jazzową.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 01:00 zaprasza Jacek Mielcarek.

16:00 MAGAZYN EKONOMICZNY. Popołudniówka Radia Opole
Tego jeszcze nie grali, bo dziś w naszym kraju protestują... bankomaty. Jedna z większych sieci wprowadziła dziś restrykcyjne limity przy wypłacie pieniędzy. Po co to zamieszanie? Wyjaśnimy po 16:00. Powiemy też co nieco o obniżkach paliw, bo ceny na pylonach zdają się być coraz przyjaźniejsze dla portfela. Po 17:00 zaś zastanowimy się czy sztuczna inteligencja może pomagać w ocenie wydajności energetycznej budynków w Europie. Naszym gościem będzie Wojciech Rogala, prezes Opolskiego Centrum Zarządzania Projektami.

Posłuchaj rozmów na podstronie Magazynu ekonomicznego.

Do słuchania od 16:00 do 18:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można się kontaktować pisząc tu: iwona.tokarska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »