Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 czerwca 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" królować będą disco-popowe brzmienia z domieszką soulu i alternatywy. Usłyszymy m.in. najnowszy singiel Lady Blackbird zwiastujący jej nowy album oraz debiutujące w tym roku na opolskim festiwalu wokalistki: Zalię i Igę Kozacką - obie panie sięgają po brzmienia soul i r'n'b w swojej twórczości. Nie zabraknie także muzycznych inspiracji z lat '90.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

17:00 CAŁY NASZ SPORT

Rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Na inauguracje gospodarze turnieju Niemcy rozbili Szkocję 5:1. Dzisiaj kolejne spotkania. Fani nad Wisłą czekają już na pierwszy mecz reprezentacji Polski z Holandią. To spotkanie odbędzie się w niedzielę (16.06) o godz. 15.00. Temu wydarzeniu poświęcimy sporo miejsca w naszej audycji.

Dowiemy się również co na temat występu biało-czerwonych sądzą osoby związane z piłka nożną na Opolszczyźnie. Był znakomity zawodnik opolskiej Odry – Wojciech Tyc i Tomasz Garbowski, prezes okręgowego związku piłki nożnej.

Przeniesiemy się również na stadion przy Oleskiej, gdzie rozgrywany był piłkarski turniej: Odra Business Cup z udziałem drużyny Radia Opole.

Z naszymi mikrofonami odwiedzimy również Głubczyce. Miasto na południu regionu było gospodarzem mistrzostw Polski w para-karate, osób z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną.

Do słuchania od 17:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »