Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 15 czerwca 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" królować będą disco-popowe brzmienia z domieszką soulu i alternatywy. Usłyszymy m.in. najnowszy singiel Lady Blackbird zwiastujący jej nowy album oraz debiutujące w tym roku na opolskim festiwalu wokalistki: Zalię i Igę Kozacką - obie panie sięgają po brzmienia soul i r'n'b w swojej twórczości. Nie zabraknie także muzycznych inspiracji z lat '90.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

13:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY W RADIU OPOLE
O dorosłych kobietach z ADHA książkę pt. "Radio w mojej głowie" napisała Aneta Korycińska. Wyjaśnia w niej, jakim wyzwaniem jest dla niej życie z rozchwianą uwagą i jakie ma sposoby na to, aby sobie z tym radzić. W książce rozmawia także z innymi osobami, które borykają się z podobnymi wyzwaniami.

W audycji zastanowimy się, czym jest neuroróżnorodność i jak funkcjonują w świecie osoby atypowe. ADHA osób dorosłych sprawia, że nawet proste czynności mogą wymagać znacznie więcej wysiłku, a czy może być także źródłem "super mocy"? Zapraszamy do słuchania!

Do słuchania od 13:00 do 15:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Do autorki można napisać tu:
katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »