Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 lutego 2024 roku

0:00 PASMO POWTÓRKOWE
WTOREK – SOBOTA
01:00 Publicystyka w Radiu Opole
02:00 Dobry Wieczór. Tu Radio Opole
04:00 Magazyn ekonomiczny
05:00 Muzyka przed świtem (piątek na sobotę)

SOBOTA/NIEDZIELA
00:00 Science bez fikcji
02:00 Ze zdrowiem ci do twarzy
04:00 Agroradio

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK
00:00 Motoradio
02:00 Wszystko o literaturze
04:00 Effatha
05:00 Niedzielna Loża Radiowa
15:00 POPOŁUDNIÓWKA RADIA OPOLE
Sprawa afery finansowej w namysłowskim starostwie jest przedmiotem prokuratorskiego śledztwa. Śledczy sprawdzają wszelkie okoliczności wyprowadzenia z kasy samorządu ponad 850 tysięcy złotych. Okazuje się, że zarzuty może usłyszeć także były starosta. Do historii wróci Adam Wołek.

1,5 tony różnego rodzaju przedmiotów wydobyto podczas badań archeologicznych prowadzonych u zbiegu ulic Kramarskiej i Karola Miarki w Nysie. To tysiące fragmentów: ceramicznych naczyń, wyrobów ze skór, z metalu, z drewna, ale także...z kruchego szkła. Wśród nich flakon po ikonie damskich zapachów czyli perfumach Chanel no. 5. O te szklane znaleziska w nyskim muzeum pytał Roman Juranek.

Teraz jeszcze bardziej będą mogli dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Strażacy z Cisowej (powiat kędzierzyńsko-kozielski) doczekali się nowej remizy i wozu strażackiego. Na czas trwania budowy obiektu korzystali z gościnności druhów z Miejsca Kłodnickiego i tak będzie jeszcze przez kilka dni. Do momentu uzyskania wszystkich odbiorów. Ze strażakami spotkała się Joanna Gerlich.

W magazynie ekonomicznym spotkam się z Agnieszką Jóźwin-Dalecką z Izby Administracji Skarbowej w Opolu, z którą porozmawiam o sporym zainteresowaniu zeznaniami podatkowymi za 2023 r.


Do słuchania od 15:00 do 18:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można skontaktować się pisząc tu: iwona.tokarska@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »