Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 24 lutego 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" posłuchamy nowości singlowych z obszarów disco- popowych, pojawi się m.in. Dua Lipa i Jason Derulo. Nie zabraknie także propozycji funkowo- soulowych, np. od zespołu The New Mastersounds.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

22:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA
Na dobry początek nowość. Wreszcie udało się odebrać świeżą propozycję Steve'a Hacketta. Były gitarzysta Genesis czy GTR po raz kolejny uraczył nas bardzo klimatycznym albumem.

Nie zabraknie wspomnień. 43 lata minęły od wydania pomnikowej "Memento z banalnym tryptykiem" SBB. Płyta ociera się o doskonałość. Jest wyważona, pełna interesujących melodii, przejmującego wokalu i bardzo bogata instrumentalnie.

Po raz kolejny pojawi się u nas "organizm jednopłytowy" i to na życzenie słuchaczy. Będzie to lubelski Loom.

W cyklu "Koncert bez biletu" będziemy w Niemczech. Zagra nam RPWL, a ciekawostką jest, że show, którego posłuchamy został nagrany w Polsce.

Na koniec wspomnienie naszego przyjaciela, wspaniałego gitarzysty i świetnego człowieka. Minęło 8 lat od śmierci Piotra Grudzińskiego z Riverside.

Zobacz: profil audycji na Facebooku.

Zaprasza do słuchania od 22:05 do północy Adam Wołek. Do autora można napisać tu: adam.wolek@radio.opole.pl

Audycja jest powtarzana w piątki od godz. 6:00 do 8:00 w paśmie Radio Opole 2 KULTURA.

Zobacz: Ramówka 2024 - pasmo główne


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »