Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 30 czerwca 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Zespół Mundinova ma już na swoim koncie wiele występów w Polsce i za granicą (m.in. w Norwegii na zaproszenie teatru Stella Polaris czy Irlandii na Galway Jazz Festiwal) oraz kilka nagród ‒ zwyciężył podczas II edycji międzynarodowego Bass&Beat Festival w 2018 roku oraz otrzymał nagrodę specjalną za kompozycję utworu „W drodze” na Festiwalu Wschody w 2019 roku.

W audycji dziś także "Steal the light" - najnowsze nagrania Let Spin oraz "Summer Serenade" - album saksofonisty Benny'ego Cartera nagrany w 1980 roku w Danii.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT:
  • Uroczysta zbiórka żołnierzy, odznaczenia i przemówienia - 10. Opolska Brygada Logistyczna świętuje swoje 21 urodziny. W związku z pandemią koronawirusa uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Będziemy tam z mikrofonem.
  • Dziś (30.06) uroczyste przekazanie do użytkowania zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny. Obiekt położony jest w dolinie Odry. Ma powierzchnię ponad 26 kilometrów kwadratowych i będzie chronił przed powodzią trzy województwa.
  • Nabiera tempa przebudowa jednego z większych skrzyżowań w Opolu, czyli Oleskiej z Batalionów Chłopskich w pobliżu dworca Opole Wschodnie. Opolski ratusz poinformuje dzisiaj o wykonanych zadaniach i kolejnych etapach przebudowy tego miejsca. Zaczyna się między innymi betonowanie wiaduktu, który został zaprojektowany w rejonie nowego centrum przesiadkowego.

Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »