Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 września 2019 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Spotkanie z podróżnikiem kulturalnym Januszem Ireneuszem Wójcikiem, tym razem gość programu opowie nam o Serbołużyczanach - słowiańskim ludem zamieszkującym teren wschodnich Niemiec, w basenie górnego i dolnego biegu Szprewy. Między innymi usłyszymy kompozycje klasyczne T. Natansona i S. Śmiałowskiego inspirowane kulturą ludową Serbołużyczan.

W piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
16:00 CAŁY NASZ SPORT

Dzisiejszy program poprowadzimy z hali sportowej w Strzelcach Opolskich, gdzie siatkarze miejscowej ZAKSY w meczu 2. kolejki rozgrywek I ligi zagrają przeciwko Krispolowi Września. To spotkanie w całości będziemy relacjonować na naszej antenie


W audycji będziemy również śledzić poczynania piłkarzy Odry Opole w meczu z Chrobrym Głogów. Dla niebiesko-czerwonych konfrontacja na Dolnym Śląsku będzie okazją do pierwszego ligowego zwycięstwa w tym sezonie i jednocześnie opuszczenia ostatniego miejsca w tabeli.


W sobotę nowy sezon rozpoczynają szczypiorniści I-ligowego UKS Olimpu Grodków. Pierwszym rywalem naszej drużyny będzie MKS Olimpia Piekary Śląskie. Meldunki ze spotkania w Grodkowie także pojawią się w naszym programie.

Na audycję zaprasza od 16:05 do 20:00 Grzegorz Frankowski.

Do autora można pisać tu:
sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »