Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 września 2019 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Czy da się zestawić takich twórców jak Beethoven, Moniuszko i.... Komeda? Okazuje się, że XXVII Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena będzie nie tylko szansą na kolejne, ciekawe spotkania z niezwykłymi artystami, ale też okazją do poznania bogactwa literatury muzycznej różnych epok i niebanalnych połączeń muzycznych. Program tegorocznego festiwalu zapowiada się bardzo intrygująco, a szczegóły zdradzą nam współtwórcy wydarzenia: Kinga Markowska, Aleksander Devosges Cuber oraz Oskar Koziołek Goetz.

Zaprasza w środy od 23:05 do 1 w nocy - Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się pisząc tu: klasyka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
12:00 LOŻA RADIOWA
W czwartkowej Loży Radiowej aż dwie debaty. Po godzinie 12:00 o swój pomysł na Opolszczyznę pospierają się kandydaci do Senatu w okręgu 53 (tak zwany wschodni, obejmujący powiaty: kędzierzyńsko-kozielski, strzelecki, krapkowicki, oleski, głubczycki): Bogdan Tomaszek z PiS, Roman Kolek z MN i Beniamin Godyla z KO.

Po godzinie 13:00 w debacie związkowców, pracodawców i ekspertów porozmawiamy o gospodarczych propozycjach zgłoszonych na ostatnich konwencjach trzech ugrupowań: PiS, KO i PSL.

W audycji także:
12:40 Nie trać głosu - Aneta Skomorowska-Kobza
13:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski/Katarzyna Zawadzka

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Marek Świercz i Joanna Matlak. Do autorów można napisać tu: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »