Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 27 czerwca 2019 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Sprawdzimy co działo się na tegorocznym XVI Festiwalu Muzyki Zabytkowych Parków i Ogrodów im. Carla Marii von Webera w Pokoju.

Dowiemy się także czym opolska muzykologia, wyróżnia się na tle pozostałych 5 ośrodków w naszym kraju. Zmiany i nowości na tym kierunku studiów, funkcjonującym przy Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego, zdradzą nam Ewelina Szendzielorz (absolwentka muzykologii) oraz dr Andrzej Prasał.

Zaprasza w środy od 23:05 do 1 w nocy - Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się pisząc tu: klasyka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
16:00 REWIRY KULTURY
Zbliżają się obchody Światowego Dnia Architektury 2019 w Opolu, Wydarzenie ma na celu promocję architektury i urbanistyki podkreślając wspólną obecność w społeczeństwie architektury i człowieka. Impreza organizowana jest w Opolu od 4 lat, ma promować architekturę, urbanistykę, miasto, budować świadomość i zaufanie mieszkańców do architektów i architektury. Program wydarzenia przewiduje szereg wydarzeń edukacyjnych takich jak warsztaty dla dzieci i młodzieży, panele dyskusyjne o tematyce obecnych problemów w architekturze i urbanistyce, aktywne atrakcje dla mieszkańców miasta i gminy - mogących bezpośrednio zaangażować się w zabawę. O idei imprezy porozmawiamy ze Zbigniewem Bomersbachem z Opolskiej Izby Architektów RP.

Do słuchania od 16:05 do 18:00 zaprasza Ireneusz Prochera. Do autora można pisać tu:
ireneusz.prochera@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »