Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2021 – pasmo główne

RAMÓWKA 2021

Wiadomości region, kraj świat: 06:00-22:00 (od poniedziałku do piątku o 22:00 Wiadomości dnia /10 min./)
Wiadomości region, kraj, świat: 06:30, 07:30, 8:30 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości niemieckojęzyczne 21:03 (od poniedziałku do piątku), 18:03 (sobota), 20:03 (niedziela)
Wiadomości kresowe: 21:03 (niedziela) – Jan Poniatyszyn
Prognoza pogody: 06:04-21:04 i 22:09 (od poniedziałku do piątku), 06:04-22:04 (sobota i niedziela)
Autopilot Radia Opole: od poniedziałku do piątku: 06:58, 07:58, 08:58, 9:58 – Piotr Wójtowicz, 10:58, 11:58 12.58, 13:58 – Kacper Śnigórski, 14:58, 15:58, 16:58, 17:58 – Sławomir Kieler
Wiadomości kulturalne od poniedziałku do piątku: 10:04, 17:04 Mariusz Majeran / Katarzyna Zawadzka / Wiktoria Konieczna
Wiadomości sportowe od poniedziałku do piątku: 06:04, 07:04, 15:04, 21:06, sobota i niedziela 07:04, 22:07 – Grzegorz Frankowski / Mariusz Studzienny / Mariusz Chałupnik / Paweł Konieczny
Wiadomości ekonomiczne od poniedziałku do piątku: 9:04, 18:04 – Ireneusz Prochera
Agroradio od poniedziałku do piątku: 13:04 – Piotr Wójtowicz

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

05:00-06:00 O ŚWICIE - Adrian Chimiak
06:05-09:00 KTO RANO WSTAJE... – Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski oraz Justyna Marcińska, Jarecki i DJ BRK w piątki
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg


08:05-09:00 PORANNA LOŻA RADIOWA Aneta Skomorowska-Kobza


09:05-12:00 DOBRY MOMENT
– Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz

09:45 Lalka – powieść w odcinkach (od 30.11 do 24.03)
10:15 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk (środa)
10:15 Podróże z Helen – Helen Mazanova (czwartek)
10:15 Swojego nie znacie – Żaneta Plotnik (piątek)
10:45 Na linii Korfantego – kalendarium historyczne w setną rocznicę III Powstania Śląskiego – 66 odcinków – marzec-kwiecień-maj 2021 – Bolesław Bezeg
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera (pon.-czw.)
11:35 Czytasie – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera (piątek)
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


12:05-13:00 POŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
– Joanna Matlak

12:15 Parlamentarny poniedziałek
12:15 Co tam Panie w polityce – Piotr Gociek i Piotr Moc (wtorek)
12:15 Samorządowa środa
12:15 Prosto z Sejmu Magdalena Ogórek (czwartek)
12:15 Młodzieżowa Loża Radiowa (piątek)


13:05-15:00
TRENDY i OWĘDY – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

13:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski (czwartek)
14:30 Historia na 5 minut – audycja z udziałem prof. Andrzeja Chwalby UJ /luty-marzec/
14:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


15:05-16:00
REPORTERSKIE TU I TERAZ – Agnieszka Stefaniak / Marzena Śmierciak / Bogusław Kalisz / Cezary Puzyna


16:05-17:00 POPOŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
– Jan Poniatyszyn
16:10 Pracodawcy, związkowcy – wspólna sprawa (czwartek)
16:10 Magazyn międzynarodowy – Piotr Semka i Piotr Cywiński (ostatni wtorek miesiąca)


17:05-19:00
DOBRE GRANIE – Tomasz Wojtyłko (poniedziałek-środa oraz w piątki)
17:45 Akademickie Opole – Sławomir Kieler (poniedziałek-środa oraz w piątki)


17:05-19:00 MUZYKA NOWA
– Piotr Metz (czwartek)


19:05-21:00 REWIRY KULTURY

  • Agnieszka Zientarska (poniedziałek),
  • Katarzyna Zawadzka (wtorek)
  • Mariusz Majeran (środa)
  • Małgorzata Ślusarczyk (czwartek)
  • Basia Beuth (piątek)
19:50 Między dźwiękami – felieton Piotra Furtasa (czwartek)
20:50 Lalka – powieść w odcinkach (od 30.11 do 24.03)


21:10-22:00
STUDIO REPORTAŻU – Marian Staszyński


22:05-23:00 PASMO EDUKACYJNE


23:05-01:00
PASMO MUZYCZNE:


01:00-05:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/*



SOBOTA

Wiadomości region, kraj, świat: 06:00-22:00

06:05-07:00
OBIEŻYŚWIAT – Barbara Tyslik


07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Daniel Klimczak

07:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
07:40 O polskość Śląska Opolskiego – Wiktor Krzewicki
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza / Joanna Matlak
08:40 Felieton całkiem niepolityczny – Piotr Cywiński / Piotr Semka
09:10 Eko-Wyścig Justyna Marcińska
10:15 Polonijne Radio Opole – Halina Nabrdalik
10:35 Loża Ekspertów – Bartłomiej Machnik


11:05-12:00
SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Jan Poniatyszyn

12:05-15:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Katarzyna Zawadzka

15:05-19:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski / Mariusz Chałupnik / Paweł Konieczny / Mariusz Studzienny

19:05-22:00 7:00 P.M. – Piotr Metz

22:10-23:00 FUNKJEST – Jarecki

23:00-01:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA Adam Wołek

01:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/*



NIEDZIELA

Wiadomości region, kraj, świat: 06:00-22:00

06:05-7:00 EFFATHA
magazyn religijny – Wiktoria Konieczna
06:10 Słowo na niedzielę ks. dr Damian Jurczak

07:05-
11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:05 Transmisja mszy świętej
08:05 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza / Joanna Matlak
08:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
08:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek


11:05-12:00
NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Aneta Skomorowska-Kobza / Joanna Matlak


12:05-14:00
OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Agnieszka Kurenda-Szmit i Żaneta Plotnik


12:05-14:00 PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE RADIA OPOLE
Bolesław Bezeg i Wiktor Krzewicki (01.01, 06.01, 05.04, 01.05, 03.05, 11.06, 15.08, 01.11, 11.11, 26.12).

14:05-17:00 OLPP - OPOLSKA LISTA POLSKIEJ PIOSENKI – Witold Sułek

17:05-19:00
CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski / Mariusz Chałupnik / Paweł Konieczny / Mariusz Studzienny

19:05-20:00
ŚLADAMI KRESOWEJ ATLANTYDY – Jan Poniatyszyn

20:05-21:00
CZAS MNIEJSZOŚCI

21:05-22:00
MÓJ OPOLSKI DOM – Halina Nabrdalik

22:05-23:00
FORUM WIARY – Roman Juranek

23:05-01:00
SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena i Jacek Mielcarkowie

01:00-05:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/*


* RADIO OPOLE DO ŚWITU /pasmo powtórkowe/ godz. 01:00-05:00

poniedziałek:
1:00-2:00 Obieżyświat z soboty
2:00-3:00 Forum wiary z niedzieli
3:00-4:00 Samorządowa Loża Radiowa z soboty
4:00-5:00 Niedzielna Loża Radiowa z niedzieli
wtorek-piątek:
1:00-2:00 Loża Radiowa z 08:00 z dnia poprzedniego
2:00-3:00 Loża Radiowa z 12:00 z dnia poprzedniego
3:00-4:00 Reporterskie tu i teraz z 15:00 z dnia poprzedniego
4:00-5:00 Loża Radiowa z 16:00 z dnia poprzedniego
sobota:
1:00-2:00 Loża Radiowa z 08:00 z dnia poprzedniego
2:00-3:00 Loża Radiowa z 12:00 z dnia poprzedniego
3:00-4:00 Reporterskie tu i teraz z 15:00 z dnia poprzedniego
4:00-5:00 Loża Radiowa z 16:00 z dnia poprzedniego
5:00-6:00 Tak było naprawdę ze środy
niedziela:
3:00-5:00 Białe kruki z czarnych winyli z czwartku
5:00-6:00 Szlachetne zdrowie z piątku
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »