Radio Opole » Audycje Radia Opole

PROSTO Z SEJMU

W samo południe jak od wielu sezonów zapraszamy Państwa do Loży, Loży Radiowej. Do grona stałych autorów flagowego programu publicystycznego rozgłośni dołącza Magdalena Ogórek, która w każdy czwartek po 12:15 zaprosi na wywiady Prosto z Sejmu.

O autorce:
Publicystka, dr nauk humanistycznych, historyk Kościoła, wykładowca akademicki, była komentatorka telewizyjna.

Dr nauk humanistycznych (Uniwersytet Opolski), ukończyła studia tematyczne w EIPA (European Institute of Public Administration) w Maastricht oraz studia podyplomowe na kierunku Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracownik administracji publicznej, m.in. w MSWiA, NBP, Kancelarii Sejmu. Autorka dwóch pozycji książkowych o tematyce historycznej, artykułów naukowych i popularnonaukowych, animatorka kampanii profilaktyki zdrowotnej dot. zwalczania nowotworu piersi. W 2015 r. kandydowała na urząd Prezydenta RP.

Dziennikarka TVN24BIŚ: współautorka programu "Świat", autorka programu „Atlas Świata”. Dla "Rzeczpospolitej" opracowała cykl "Atlas Sztuki". Dziennikarka TVP Info ("W tyle wizji", "O co chodzi", "Studio Polska"), PR24 ("Utracone - Odzyskane"), Polskie Radio Szczecin ("Rozmowy pod Krawatem").

Jak sama pisze o sobie: historyk, pasjonatka sztuki, patriotka.


Magdalena Ogórek
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***