Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2018 (DAB+)

Ramówka obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2018
Zobacz: Jeszcze więcej informacji z Twojego powiatu!
Zobacz: Program na dziś Radia Opole 2 (DAB+)

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK
Wiadomości regionalne: 07:00-14:00 (co godzinę)

06:05-09:00 INFOPORANEK
- Paweł Konieczny/Sławomir Kieler
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa (pełna wersja) – Marek Świercz/Ireneusz Prochera
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa (pełna wersja) – Marek Świercz/Ireneusz Prochera


09:05-17:00 PASMO INFORMACYJNE


Poniedziałek

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE STRZELECKIM - Agnieszka Pospiszyl
11:00-13:00 AKTUALNOŚCI Z REGIONÓW. AUDYTORIUM 17 - Tomasz Cichoń
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE KLUCZBORSKIM - Mariusz Chałupnik
15:00-17:00 RADIO OPOLE W POWIECIE KRAPKOWICKIM - Witold Wośtak

Wtorek

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE BRZESKIM - Maciej Stępień
11:00-13:00 AKTUALNOŚCI Z REGIONÓW. AUDYTORIUM 17 - Tomasz Cichoń
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE GŁUBCZYCKIM - Mariusz Chałupnik
15:00-17:00 RADIO OPOLE W POWIECIE NAMYSŁOWSKIM - Maciej Stępień

Środa

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIM - Agnieszka Pospiszyl
11:00-13:00 AKTUALNOŚCI Z REGIONÓW. AUDYTORIUM 17 - Tomasz Cichoń
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE PRUDNICKIM - Jan Poniatyszyn
15:00-17:00 RADIO OPOLE W POWIECIE OLESKIM - Witold Wośtak

Czwartek

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE NYSKIM - Daniel Klimczak
11:00-13:00 AKTUALNOŚCI Z REGIONÓW. AUDYTORIUM 17 - Tomasz Cichoń
13:00-15:00 STOLICA OPOLE - Joanna Matlak
15:00-17:00 RADIO OPOLE W POWIECIE OPOLSKIM - Ewelina Laxy


17:00-20:00
PASMO POPOŁUDNIOWE

Poniedziałek: SPORTOWE OPOLSKIE - Paweł Konieczny

Wtorek: ORGANIZACJE POŻYTKU PUBLICZNEGO - Katarzyna Zawadzka

Środa: SPORTOWE OPOLSKIE - Sławomir Kieler

Czwartek: ORGANIZACJE POŻYTKU PUBLICZNEGO - Katarzyna Zawadzka


20:00-23:00 OPOLSKIE AKADEMICKIE - Małgorzata Ślusarczyk/Sławomir Kieler/Natalia Kryjom

23:00-00:00 DOBRE GRANIE EKSTRA /powtórka/

00:00-06:00 CZAS NA MUZYKĘ - Tomasz Wojtyłko


PIĄTEK
06:05-09:00 INFOPORANEK - Paweł Konieczny
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa (pełna wersja) – Marek Świercz
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa (pełna wersja) – Marek Świercz

09:00-11:00 POGRANICZE - Dorota Kłonowska
11:00-13:00 DIECEZJA OPOLSKA - Paweł Konieczny
13:00-15:00 MAM BIZNES - Krzysztof Dobrowolski
15:00-17:00 INNE SPOJRZENIE - Tomasz Gdula
17:00-20:00 SPORTOWE OPOLSKIE - Paweł Konieczny

20:00-23:00 OPOLSKIE AKADEMICKIE - Natalia Kryjom

23:00-00:00 DOBRE GRANIE EKSTRA /powtórka/

00:00-06:00 CZAS NA MUZYKĘ - Tomasz Wojtyłko


SOBOTA

06:00-12:00 REPORTERSKIE WĘDRÓWKI - Agnieszka Pospiszyl

12:05-15:00 POLONIJNE RADIO OPOLE - Halina Nabrdalik

15:00-17:00 POWIATOWE RADIO OPOLE - Dorota Kłonowska

17:00-20:00 SPORTOWE OPOLSKIE - Paweł Konieczny

20:00-00:00 STUDIO REPORTAŻU - Marian Staszyński

00:00-06:00 TWOJA MUZYKA - Tomasz Wojtyłko


NIEDZIELA

06:00-12:00 REPORTERSKIE WĘDRÓWKI - Adrian Chimiak

12:00-13:00 MŁODZIEŻOWA LOŻA RADIOWA - Marek Świercz

13:05-15:00 TYDZIEŃ W OPOLU, TYDZIEŃ W REGIONIE - wydawca

15:00-17:00 LEKSYKON PIOSENKI POLSKIEJ
- Krystyna Brożek

17:00-20:00 OPOLSKIE KLASYCZNIE "SłOWEM - KLASYKA" - Małgorzata Ślusarczyk

20:00-23:00 PANEL O KULTURZE - Katarzyna Zawadzka/Mariusz Majeran

23:00-06:00 CZAS NA MUZYKĘ - Tomasz Wojtyłko

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »