Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2017 - Radio Opole 2 (DAB+)

Ramówka obowiązuje od 2 października 2017
Zobacz: Jeszcze więcej informacji z Twojego powiatu!
Zobacz: Program na dziś Radia Opole 2 (DAB+)

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK
Wiadomości regionalne: 07:00-14:00

06:05-09:00 INFOPORANEK
- Paweł Konieczny
06:20 Lokalne kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
07:20
  • Drum Fest z legendą - Tomek Wojtyłko (25-29.09, 02-06.10)
  • Okładka z legendą - Justyna Dziedzic (09-20.10)
  • Fale niepodległości - Bolesław Bezeg (23.10-03.11)
  • Piosenka z legendą - Anita Janczak (06.11-01.12)
  • Internowana wolność - Bolesław Bezeg (04.12-15.12
  • Kolęda z legendą - Anita Janczak (18.12-29.12)
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak


09:05-15:00 PASMO INFORMACYJNE Z POWIATÓW


Poniedziałek

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE STRZELECKIM - Agnieszka Pospiszyl
11:00-13:00 RADIO OPOLE W POWIECIE KLUCZBORSKIM - Kamila Gal-Skorupa
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE KRAPKOWICKIM - Witold Wośtak

Wtorek

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE BRZESKIM - Maciej Stępień
11:00-13:00 RADIO OPOLE W POWIECIE GŁUBCZYCKIM - Mariusz Chałupnik
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE NAMYSŁOWSKIM - Ewelina Laxy

Środa

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIM - Agnieszka Pospiszyl
11:00-13:00 RADIO OPOLE W POWIECIE PRUDNICKIM - Jan Poniatyszyn
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE OLESKIM - Kamila Gal-Skorupa

Czwartek

09:00-11:00 RADIO OPOLE W POWIECIE NYSKIM - Dorota Kłonowska
11:00-13:00 STOLICA OPOLE - Agnieszka Stefaniak
13:00-15:00 RADIO OPOLE W POWIECIE OPOLSKIM - Ewelina Laxy


15:00-17:00 AKTUALNOŚCI Z REGIONÓW. AUDYTORIUM 17 - Joanna Matlak


17:00-20:00
PASMO POPOŁUDNIOWE

Poniedziałek: SPORTOWE OPOLSKIE - redakcja sportowa

Wtorek: GOSPODARSKIE OPOLSKIE - Piotr Wójtowicz

Środa: SPORTOWE OPOLSKIE - redakcja sportowa

Czwartek: ORGANIZACJE POŻYTKU PUBLICZNEGO - Katarzyna Zawadzka


20:00-23:00 OPOLSKIE AKADEMICKIE - Małgorzata Ślusarczyk/Katarzyna Zawadzka/Tomasz Wojtyłko


23:05-00:00 WIECZORNE PASMO MUZYCZNE


Poniedziałek: JAZZOFONIA – Jacek Mielcarek
Wtorek: MUZYKA XX WIEKU – Piotr Furtas
Środa: SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena Mielcarek
Czwartek: POETYCKIE BEZDROŻA – Leszek Kopeć
Piątek: MUZYKA ŹRÓDEŁ - Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek


24:05-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU…
– Adrian Chimiak

PIĄTEK
06:05-09:00 INFOPORANEK - Paweł Konieczny
06:20 Lokalne kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
07:20 Drum Fest z legendą - Tomasz Wojtyłko (do 3 XI)
07:20 Okładka z legendą - Justyna Dziedzic (6-24 XI)
07:20 Edukacyjne cykle patriotyczne:
  • Fale Niepodległości (23 X – 3 XI) - Bolesław Bezeg
  • Internowana nadzieja (4-15 XII) - Bolesław Bezeg
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy - Agnieszka Stefaniak, Ewa Skrabacz, Marek Świercz, Tomasz Gdula, Zbigniew Górniak
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak

09:00-11:00 POGRANICZE - Dorota Kłonowska
11:00-12:00 DIECEZJA OPOLSKA - Paweł Konieczny
11:05-12:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA – Piotr Wójtowicz/Ireneusz Prochera
12:00-15:00 MAM BIZNES - Krzysztof Dobrowolski
15:00-17:00 INNE SPOJRZENIE - Tomasz Gdula
17:00-20:00 SPORTOWE MOTO(O)POLSKIE - Tomasz Cichoń

20:00-23:00 OPOLSKIE AKADEMICKIE - Sławomir Kieler

23:00-00:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ - Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek


SOBOTA

06:00-12:00 REPORTERSKIE WĘDRÓWKI - Agnieszka Pospiszyl

12:05-15:00 POWIATOWE RADIO OPOLE - Dorota Kłonowska

15:00-17:00 LEKSYKON PIOSENKI POLSKIEJ - Krystyna Brożek

17:00-20:00 AKTUALNOŚCI Z REGIONÓW. AUDYTORIUM 17 - Joanna Matlak

20:00-24:00 STUDIO REPORTAŻU - Marian Staszyński

00:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak


NIEDZIELA

06:00-12:00 REPORTERSKIE WĘDRÓWKI - Adrian Chimiak

12:00-13:00 MŁODZIEŻOWA LOŻA RADIOWA - Marek Świercz/Zbigniew Górniak

13:05-15:00 TYDZIEŃ W OPOLU, TYDZIEŃ W REGIONIE

15:00-17:00 SPORTOWE OPOLSKIE - redakcja sportowa

17:00-20:00 PANEL O KULTURZE - Justyna Dziedzic

21:00-23:00 OPOLSKIE KLASYCZNIE "SłOWEM - KLASYKA" - Małgorzata Ślusarczyk

23:00-00:00 WIECZÓR Z KLASYKĄ – Elżbieta Trylnik

00:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »