Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2017 - RADIO OPOLE 2 (DAB+)

WIADOMOŚCI

Wiadomości regionalne od poniedziałku do piątku 06:00-24:00, w sobotę od 6:00 do 18:00, w niedzielę od 6:00 do 17:00
Skrót wiadomości regionalnych od poniedziałku do piątku 06:30, 07:30, 08:30, 15:30, 16:30, 17:30
Wiadomości ekonomiczne z elementami agrobiznesu od poniedziałku do piątku 07:32 i 16:32
Wiadomości niemieckojęzyczne od poniedziałku do piątku 22:03, sobota 17:03 i 20:03, niedziela 17:03
Pogoda po wiadomościach i w skrótach wiadomości regionalnych 06:00-24:00 (oprócz 8:00), w niedzielę od 6:00 do 17:00
Wiadomości dla kierowców od poniedziałku do piątku: 07:03, 07:34, 08:03, 08:34, 15:32, 16:03, 16:32, 17:03 (2 I-10 II, 27 II-30 VI, 4 IX-29 XII)
Wiadomości kulturalne od poniedziałku do piątku 10:04, 14:04
Wiadomości sportowe od poniedziałku do piątku 07:04, 09:04, 21:04, w soboty i niedziele: 07:03, 09:03

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

06:05-09:00 NA DZIEŃ DOBRY – Marzena Śmierciak i Cezary Puzyna lub Justyna Marcińska i Paweł Konieczny
06:20 Lokalne kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
07:20 Edukacyjne cykle patriotyczne:

  • Niezłomni żołnierze (20 II - 3 III)
  • Polski Śląsk (2 V - 12 V)
  • Godzina W (24 VII - 4 VIII)
  • Fale niepodległości (23 X – 3 XI)
  • Internowana wolność (4-15 XII)
07:40 Praso-walnia – subiektywny przegląd prasy
08:04 W cztery oczy – poranna rozmowa – Marek Świercz/Zbigniew Górniak
08:40 Poglądy i osądy - Marek Świercz/Zbigniew Górniak

09:05-12:00 RADIO OPOLE W POWIATACH:

Poniedziałek: RADIO OPOLE W POWIECIE NYSKIM - Dorota Kłonowska
Wtorek: RADIO OPOLE W POWIECIE OPOLSKIM - Monika Pawłowska
Środa: RADIO OPOLE W POWIATACH KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIM I STRZELECKIM - Agnieszka Pospiszyl
Czwartek: RADIO OPOLE W POWIECIE PRUDNICKIM I GŁUBCZYCKIM - Jan Poniatyszyn/Mariusz Chałupnik
Piątek: STOLICA OPOLE - Daria Placek

12:05-15:00
Poniedziałek: KRYMINALNE OPOLSKIE - Kacper Śnigórski
Wtorek: RADIO OPOLE W POWIATACH BRZESKIM I NAMYSŁOWSKIM - Maciej Stępień
Środa: RADIO OPOLE W POWIECIE KRAPKOWICKIM - Witold Wośtak
Czwartek: RADIO OPOLE W POWIATACH OLESKIM I KLUCZBORSKIM - Kamila Gal-Skorupa

12:05-13:00
Piątek: SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA - Ireneusz Prochera/Piotr Wójtowicz

13:00-15:00

Piątek: OPOLSKA KULTURA - Mariusz Majeran/Katarzyna Zawadzka

15:05-17:00 MAM BIZNESKrzysztof Dobrowolski/Janusz Maćkowiak


17:05-20:00

Poniedziałek:OPOLSKA KULTURA - Mariusz Majeran/Katarzyna Zawadzka
Wtorek: GOSPODARSKIE OPOLSKIE - Mariusz Chałupnik
Środa: SPORTOWE OPOLSKIE - Mariusz Chałupnik/Paweł Konieczny
Czwartek: MOTORADIO - Tomasz Cichoń
Piątek: CAŁY NASZ ŚWIAT - Adrian Chimiak


20:00-22:00 OPOLSKIE AKADEMICKIE - Małgorzata Ślusarczyk/Katarzyna Zawadzka/Ewelina Laxy/Sławomir Kieler/Tomasz Wojtyłko


22:05-23:00 MUZYKA MALOWANA TEKSTEM - Anita Janczak/Rafał Nosal


23:05-00:00 WIECZORNE PASMO MUZYCZNE

Poniedziałek: JAZZOFONIA – Jacek Mielcarek
Wtorek: MUZYKA XX WIEKU – Piotr Furtas
Środa: SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena Mielcarek
Czwartek: POETYCKIE BEZDROŻA – Leszek Kopeć
Piątek: MUZYKA ŹRÓDEŁ - Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek


24:05-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU…
– Adrian Chimiak


SOBOTA

06:05-07:00 AGRORADIO – Piotr Wojtowicz
07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:20 Podróże młodych – Paweł Konieczny
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasz Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:20 Obieżyświat – Barbara Tyslik
09:20, 10:20 Edukacyjne cykle poświęcone osobom starszym

  • Ludzie z plusem – Krzysztof Dobrowolski (2 I -30 VI, 4 IX - 29 XII )
  • Lato ludzi z plusem – Krzysztof Dobrowolski (3 VII - 1 IX)

11:05-12:00 SAMORZĄDOWA LOŻA RADIOWA /powtórka/ – Piotr Wójtowicz/Ireneusz Prochera

12:05-15:00 CAŁY NASZ ŚWIAT - Adrian Chimiak

15:05-20:05 OPOLSKI TYGIEL - Leszek Kopeć i Marek Sołtysiak

20:00-24:00 STUDIO REPORTAŻU - Marian Staszyński

00:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak


NIEDZIELA

06:05-07:00 EFFATHA – Roman Juranek

07:05-11:00 MAMY WEEKEND – Paweł Konieczny
07:20 Z historycznego punktu widzenia – felieton historyczny Bolesława Bezega
07:40 Praso-walnia - subiektywny przegląd prasy Tomasza Gduli
08:04 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
08:20 Obieżyświat – Barbara Tyslik
09:20, 10:20 Edukacyjne cykle poświęcone osobom starszym

  • Ludzie z plusem – Krzysztof Dobrowolski (2 I -30 VI, 4 IX - 29 XII )
  • Lato ludzi z plusem – Krzysztof Dobrowolski (3 VII - 1 IX)
09:30 Radiowniczek – Marzena Mielcarek i Katarzyna Pasternak
09:45 Prezentacja literatury dziecięcej
10:40 Wartość dodana – wydawca niedzielny

11:05-12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWAMarek Świercz/Zbigniew Górniak
lub RZECZPOSPOLITA TRZECIA I PÓŁ -
Bolesław Bezeg

13:05-15:00 TYDZIEŃ W OPOLU, TYDZIEŃ W REGIONIE

15:05-17:00 SCENA I SŁAWA – Rafał Nosal/Anita Janczak

17:05-21:00 RETRO MUZYKA - Piotr Furtas i Krystyna Brożek

21:00-23:00 OPOLSKIE KLASYCZNIE - Małgorzata Ślusarczyk

23:00-00:00 WIECZÓR Z KLASYKĄ – Elżbieta Trylnik

00:00-06:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU… – Adrian Chimiak

ONA I ON

Wiesław Kolbusz i Agnieszka Wawer-Krajewska 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »