Radio Opole » Patronaty - polecamy
2018-04-05, 13:24 Autor: Agnieszka Lubczańska

Levi, Basia Beuth i Lukas Gogol zagrają charytatywnie

W koncercie charytatywnym weźmie udział m.in. Basia Beuth [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
W koncercie charytatywnym weźmie udział m.in. Basia Beuth [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Blues ze szczyptą soulu zagoszczą w najbliższą sobotę (07.04) w Państwowej Szkole Muzycznej przy ul. Strzelców Bytomskich w Opolu. Wszystko za sprawą koncertu charytatywnego, który już po raz drugi organizuje opolskie stowarzyszenie „Arkadia”. Zagrają zespół Levi, Basia Beuth, a jako support wystąpi zwycięzca „Mam Talent” Lukas Gogol. Początek o godz. 18:00. Dochód z koncertu zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Magnolia” w Opolu.

Wejściówką na koncert są zawieszki symbolizujące wsparcie dla Stowarzyszenia „Arkadia”. Szczegółowe informacje o tym, gdzie je zdobyć - zamieszczone są poniżej na plakacie.


Stowarzyszenie Zwykłe Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Arkadia” od ponad 7 lat działa na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie, osób z zaburzeniami psychicznymi oraz osób starszych z różnymi postaciami otępienia, demencją i chorobą Alzheimera, które na co dzień korzystają ze wsparcia Środowiskowego Domu Samopomocy „Magnolia” w Opolu. Stowarzyszenie wspiera podopiecznych „Magnolii”, a także ich opiekunów poprzez organizację wycieczek, wyjazdów oraz turnusów rehabilitacyjnych, festynów, pikników oraz wszelkiego rodzaju imprez o charakterze integracyjnym…


- Potrzeby podopiecznych ich rodzin z roku na rok są coraz większe, gdyż coraz więcej osób korzysta z naszego wsparcia. Dodatkowe środki finansowe wspierające naszą działalność umożliwią nam podniesienie standardu realizowanych zadań, a także dotarcia do większego grona potrzebujących – czytamy w materiałach przysłanych do redakcji.


Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Arkadia”, współorganizatorem - Fundacja Blues Opole. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.

Levi, Basia Beuth i Lukas Gogol zagrają charytatywnie

Patronaty - polecamy

2019-02-20, godz. 18:04 Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego uświetni spotkanie z prof. Dorotą Simonides Integracja wokół problematyki różnorodności językowej oraz poczucia tożsamości w obrębie wspólnego dziedzictwa historycznego i życia w zjednoczonej Europie - ... » więcej 2019-02-20, godz. 13:35 Już wkrótce Terepaczków. Zobacz, co w programie! Radio Opole będzie na miejscu! Ogólnopolskie Prezentacje Muzyczne Terepaczków rozpoczną się w piątek 1 marca. Do niedzieli (03.03) będzie okazja posłuchania koncertów z kręgu piosenki turys ... » więcej 2019-02-19, godz. 15:23 XV Opolska Gala Żużla na Lodzie już w sobotę W najbliższą sobotę (23.02) już po raz 15. na lodowisku Toropol odbędzie się Opolska Gala Żużla na Lodzie. To impreza wzbudzająca emocje, nie tylko z powodu r ... » więcej 2019-02-19, godz. 13:38 Mediacje w prezencie - inicjatywa Fundacji Mediatio Promowanie idei dialogu oraz bezpłatnej możliwości skorzystania z mediacji to cel przedsięwzięcia pod nazwą 'Siłą jest dialog - słowa w sercu'. Ideą jest poka ... » więcej 2019-02-19, godz. 12:33 Od swinga do klasyki zagrają w Nysie na szczytny cel „Od swinga do klasyki” to tytuł charytatywnego koncertu noworocznego, który odbędzie się piątek (22.02) o godz. 18:00 w Nyskim Domu Kultury. Głównym celem wyd ... » więcej 2019-02-19, godz. 11:19 Nowa wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej. Wernisaż już w piątek! Naturalistyczny koszmar nadużyć, seksizmu oraz społecznych i internetowych patologii, a wszystko… w baśniowo-kolorowym sztafażu, w krainie zapełnionej przez d ... » więcej 2019-02-18, godz. 14:42 Ofiary Marszu Śmierci zostaną upamiętnione w Racławicach Śląskich Wojewódzkie uroczystości upamiętniające więźniów niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau - zamordowanych i zamęczonych w styczniu 1945 roku podczas „Marszów Śmi ... » więcej 2019-02-14, godz. 10:23 Poznaj źródła folkloru opolskiego „Pieśni wracają do domu. Historyczne źródła dźwiękowe folkloru opolskiego” to tytuł konferencji, która w najbliższą sobotę (16.02) odbędzie się w Muzeum Śląsk ... » więcej 2019-02-11, godz. 19:50 Kim jest Filip Mizia? Koncertem w Studiu M zespół otwiera nowy rozdział... Kup bilet i przyjdź! W czwartek 21 lutego w Studiu M im. SBB odbędzie się koncert wrocławskiego songwritera Filipa Mizi w nowej odsłonie. Ich muzykę nazwano elektrycznym eklektyzm ... » więcej 2019-02-11, godz. 14:43 W piątek (15.02) w Opolu uczczona zostanie 77. rocznica utworzenia Armii Krajowej 14 lutego minie 77 lat od rozkazu generała broni Władysława Sikorskiego powołującego powstanie Armii Krajowej - zakonspirowanych sił zbrojnych Polskiego Państ ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »