Radio Opole » W cztery oczy » Nasze rozmowy » Rozmowa z Markiem Łabno o 5. Marszu Mikołajów w …
2018-12-09, 08:40 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

Rozmowa z Markiem Łabno o 5. Marszu Mikołajów w Opolu

Marek Łabno o 5. Marszu Mikołajów w Opolu
- Po raz pierwszy będzie taniec Mikołajów. Można choreografię zobaczyć na YouTube, poćwiczyć w domu i spróbujemy go odtańczyć - powiedział w porannej rozmowie "W cztery oczy" Marek Łabno, organizator 5. Marszu Mikołajów. Przejdzie on dzisiaj (9.12) ulicami Opola. Z założenia ma wzbudzić ducha świąt. - To jest miłość, dobroć i hojność - wyjaśnił gość porannej rozmowy.
Z Markiem Łabno rozmawia Aneta Skomorowska-Kobza
O hojność w grudniu nie trudno. Jest szaleństwo dobroczynności, dlatego zbieramy symboliczne datki - wyjaśnił. W tym roku zbierane są na wsparcie oddziału chirurgii dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. - Będą one przekazane na zakup pojemników na kółkach, które mieszczą się pod łóżkiem, a można w nich schować rzeczy osobiste dzieci, ponieważ szafki przy łóżkach wszystkiego nie pomieszczą. Chcemy też kupić materiały potrzebne do bajkowego pomalowania jednej z sal - mówi Marek Łabno. - Chcemy kupić także gofrownicę do świetlicy "Pozytywka" w Opolu-Sławicach. Będzie to profesjonalna gofrownica, dzieci chcą się uczyć gotować i piec.

Zobacz także

2020-02-24, godz. 08:47 Władysław Kosiniak-Kamysz o kampanii prezydenckiej i jego wizycie na Opolszczyźnie - Zostawiam na Opolszczyźnie pozytywny przekaz, że jest nadzieja dla Polski - powiedział w porannej rozmowie „W cztery oczy” Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes… » więcej 2020-02-23, godz. 08:20 Tomasz Błach o Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w judo -Od wielu, wielu lat robimy poważne imprezy rangi mistrzowskiej w różnych grupach wiekowych, dajemy więc gwarancję, że organizacja Pucharu będzie w stu procentach… » więcej 2020-02-22, godz. 08:30 Marek Tomków o problemach z obsadą nocnych dyżurów aptek Gościem Ireneusza Prochery był Marek Tomków, wiceprezes Naczelnej Rady Aptekarskiej. Gość Radia Opole zapewniał, że problemy z dostępem do aptek czynnych w dni… » więcej 2020-02-21, godz. 10:53 Kazimierz Kuberski o prezydenckiej inicjatywie tworzenia w gminach CUP Porannym gościem Radia Opole był wiceminister Kazimierz Kuberski, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, który gościł na Opolszczyźnie, by promować… » więcej 2020-02-20, godz. 08:50 Dr Damian Ziętek o badaniach prenatalnych, które w ramach unijnego programu oferuje Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa… - Kobiety chętnie wykonują badanie prenatalne. Informacja, która jest przekazywana od lekarza prowadzącego ale i przez media daje do zrozumienia, że te badania… » więcej 2020-02-19, godz. 09:58 Bartłomiej Stawiarski o kilkumilionowej karze za nielegalną wycinkę drzew - Jeśli kara w ogóle ma być naliczona, to powinna być naliczone spółce, która wycinała drzewo, a nie gminie. Co prawda my jesteśmy w 100% udziałowcem, ale chcemy… » więcej 2020-02-18, godz. 08:58 Roman Kolek o zmianach w finansowaniu systemu ochrony zdrowia Trybunał Konstytucyjny w listopadzie 2019 orzekł, że samorządy nie muszą płacić za straty szpitali. Zgodnie z wyrokiem, sejm ma na zmianę przepisów 18 miesięcy… » więcej 2020-02-17, godz. 09:29 Dorota Piechowicz-Witoń o sile 1 procenta podatku i kampanii prowadzonej na rzecz organizacji pożytku publicznego - To są kwoty, które nawet pozwalają organizacjom zainwestować, a w co, to już zależy od charakteru działalności tej organizacji - mówiła w porannej rozmowie „W… » więcej 2020-02-15, godz. 08:20 Małgorzata Ziółkowska o potrzebie ocieplenia wizerunku chirurga O potrzebie ocieplenia wizerunku chirurga i pomyśle na to, jak można to zrobić, a także wyzwaniach medycyny, Ireneusz Prochera rozmawiał z Małgorzatą Ziółkowską… » więcej 2020-02-14, godz. 09:29 Marta Kuśnierz o nietypowej propozycji, jaką Stowarzyszenie Horyzonty ma na walentynkowy dzień dla wszystkich zakochan… - Podziel się miłością poprzez oddawanie krwi, to taka nasza polska wersja święta zakochanych - mówiła w rozmowie W cztery oczy Marta Kuśnierz, prezes Stowarzyszenia… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »