Radio Opole » Sport i turystyka
2021-12-06, 10:52 Autor: Mariusz Chałupnik

Futsal: Dreman wywiązał się z roli faworyta

Na zakończenie 14. kolejki futsal ekstraklasy Dreman Opole Komprachcice pokonał Red Devils Chojnice. Podopieczni Jarosława Patałucha triumfowali u siebie 3:1.
Dreman po porażce w ostatniej kolejce w Toruniu nie mógł sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Szczególnie, że podejmował rywala zdecydowanie niżej sklasyfikowanego.

Pierwsza połowa przyniosła tylko jedno trafienie. Jego autorem był w 14. minucie najskuteczniejszy zawodnik Dremana Tomasz Lutecki.

Cztery minuty po zmianie stron goście wyrównali. Szybko jednak odpowiedział Lutecki, a w 33. minucie "kropkę nad i" postawił Marcin Grzywa, który ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Dremana.

Przypomnijmy, że w tej serii Gredar Brzeg przegrał w Chorzowie z Clearexem 3:4.

W tabeli Dreman nadal jest 4., a Gredar spadł na pozycję 12.

Sport i turystyka

2024-05-31, godz. 14:00 Rusza rywalizacja o tytuł rowerowej stolicy Polski. W gronie miast uczestników Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle kolejny raz powalczy o tytuł rowerowej stolicy Polski. Akcja startuje 1 czerwca. Przez cały miesiąc uczestnicy ogólnopolskiej rywalizacji… » więcej 2024-05-31, godz. 08:06 Adam Nocoń odchodzi z Odry Opole Adam Nocoń kończy współpracę z Odrą Opole. Klub z Oleskiej poinformował, że wraz z końcem sezonu i wypełnieniem kontraktu 53-latek przestaje pełnić… » więcej 2024-05-30, godz. 17:00 Po awans i po marzenia. Odra Opole w półfinale baraży rywalizuje z Arką Gdynia Przed piłkarzami Odry Opole pierwszy mecz barażowy o awans do ekstraklasy. Dziś (30.05) wieczorem zespół trenera Adama Noconia zmierzy się na wyjeździe… » więcej 2024-05-29, godz. 17:45 Strzelectwo sportowe: Andrzej Burda trzeci na mistrzostwach Europy Andrzej Burda zdobył brązowy medal na mistrzostwach Europy w strzelectwie sportowym. » więcej 2024-05-28, godz. 22:05 Kolejni zawodnicy żegnają się z kędzierzyńską ZAKSĄ Libero Korneliusz Banach i grający na pozycji atakującego Bartłomiej Kluth odchodzą z kędzierzyńskiej ZAKSY. Obaj zawodnicy wspólnie z kolegami z drużyny… » więcej 2024-05-28, godz. 13:37 Na początek Resovia i Projekt. ZAKSA i Stal znają rywali w nowym sezonie Sezon 2024/2025 PlusLigi rozpocznie się w weekend 13-15 września, a rozgrywki potrwają maksymalnie do 13 maja. Aż 28 kolejek fazy zasadniczej odbywać się… » więcej 2024-05-26, godz. 19:25 Wysoka wygrana Kolejarza Opole w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej W zaległym spotkaniu 2. Ligi Żużlowej Kolejarz Opole pokonał na własnym torze niemiecki Landshut Devils 54:36. » więcej 2024-05-26, godz. 19:00 18. Opolski Festiwal Skoków. Plejada gwiazd na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków Wysokie skoki na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Za nami osiemnasta edycja Opolskiego Festiwalu Skoków. » więcej 2024-05-26, godz. 18:15 Odra Opole pokonała Znicz Pruszków i zagra w barażach o ekstraklasę Odra Opole zagra w barażach o ekstraklasę. W ostatnim meczu sezonu piłkarskiej Fortuna 1. Ligi ''niebiesko-czerwoni'' pokonali przed własną publicznością… » więcej 2024-05-26, godz. 14:00 Trwają zapisy na "Bieg Po Kwiat Paproci" malowniczą trasą wokół stawów hodowlanych Jest jeszcze ponad 100 wolnych miejsc na liście startowej czwartego 'Biegu Po Kwiat Paproci' w Rzędziwojowicach obok Niemodlina. Imprezę zaplanowano na wieczór… » więcej