Radio Opole » Kultura i rozrywka
2018-11-29, 19:22 Autor: Joanna Matlak

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński spotkał się z opolanami

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński spotkał się z opolanami [fot. Joanna Matlak]
Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński spotkał się z opolanami [fot. Joanna Matlak]
Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński spotkał się z opolanami [fot. Joanna Matlak]
Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński spotkał się z opolanami [fot. Joanna Matlak]
Wojciech Sumliński gościł w Opolu. Publicysta i dziennikarz spotkał się z opolanami w auli Uniwersytetu Opolskiego. Autor promował swoją książkę pt. „Niebezpieczne związki Donalda Tuska”
- Piszę o tych, którzy przez ostatnie lata grabili i niszczyli nasz kraj - mówił Radiu Opole Sumliński, przywołując cytat z Dziadów "Nasz naród jak lawa".

- Na wierzch w 90 procentach wypełźli nikczemnicy, ludzie bez zasad, o giętkich kręgosłupach i pozbawieni sumień. To przykre, ale tak to postrzegam, jako dziennikarz śledczy, natomiast w tle i w dole są wspaniali ludzie. Ja nie myślę o moich rodakach źle. Nie myślę, o nich że są głupi popierając Tuska czy Komorowskiego. Ja wierzę w to, że Polacy są niedoinformowani; ci którzy popierają tych ludzi - mówi Sumliński.

Spotkanie z dziennikarzem zorganizowali Wszechnica Opolska, Kongres Nowej Prawicy oraz Akademia Patriotów.
Wojciech Sumliński

Kultura i rozrywka

2019-03-17, godz. 16:15 Zbliża się XV Reggae Majówka w Oleśnie. Kto zagra w amfiteatrze? Miejski Dom Kultury w Oleśnie zdradził szczegóły XV Reggae Majówki. Pierwszego maja między 19:30 a 23:00 wystąpi zespół Bakshish i Shashamane oraz jeszcze jed ... » więcej 2019-03-17, godz. 13:30 Dwie gwiazdy wystąpią na scenie oleskiego amfiteatru podczas Dni Miasta Wokalista Krzysztof Cugowski i kabareciarz Marcin Daniec to dwie największe gwiazdy tegorocznych Dni Olesna. Imprezę zaplanowano na ostatni weekend lipca. » więcej 2019-03-17, godz. 11:00 Lili PooPoo zagra w Studiu M. Ostatnie bilety do nabycia! Są jeszcze bilety na czwartkowy koncert w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole. Tym razem opolskiej publiczności zaprezentuje się zespół Lili PooPoo, kied ... » więcej 2019-03-16, godz. 21:00 Polsko-hiszpański dramat w nowatorskim odczytaniu. Za nami premiera w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu [ZDJĘCIA] Połączenie 'Balladyny' Juliusza Słowackiego i 'Córki powietrza' Pedro Calderona de la Barca w Teatrze Jana Kochanowskiego złożyło się na premierę tekstu Marty ... » więcej 2019-03-16, godz. 08:04 Patrz na mnie! w galerii Aneks Od piątkowego wieczoru możemy oglądać wystawę zatytułowaną 'Patrz na mnie' Patrycji Kostyry, laureatki konkursu ogłoszonego przez Galerię Sztuki Współczesnej ... » więcej 2019-03-15, godz. 14:32 W ten weekend zapłacimy mniej za wstęp do nyskiego muzeum Nyskie muzeum zachęca do tańszych odwiedzin placówki w ten weekend. Dzięki akcji 'Weekend za pól ceny', od dziś do niedzieli, zbiory można podziwiać za 6 złot ... » więcej 2019-03-15, godz. 11:30 Góry, ludzie i muzyka. Znamy program 13. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej Kropka Krzysztof Daukszewicz, Babsztyl, Sztywny Pal Azji, Lubelska Federacja Bardów i Marek Majewski z zespołem - to gwiazdy, które zobaczymy i usłyszymy podczas 13. ... » więcej 2019-03-15, godz. 09:30 Spotkanie z Julią Różewicz dziś w Radiu Opole Julia Różewicz, bohemistka, miłośniczka i tłumaczka literatury czeskiej, będzie dziś (15.03) gościć w studiu M imienia SBB Radia Opole. Weźmie udział w czwart ... » więcej 2019-03-14, godz. 16:55 Kolejne odkrycie podczas remontu opolskiej katedry Średniowieczną klatkę schodową odkryto podczas prac renowacyjnych prowadzonych w opolskiej katedrze. Miała ona kształt walca i prowadziła do pomieszczenia nad ... » więcej 2019-03-14, godz. 16:42 Wystawa "Panaceum - lek na wszystko" w Galerii... Panaceum [ZDJĘCIA] Dwie opolskie artystki pokazują swoje prace w Galerii Panaceum w Opolu. Maria Bitka i Magda Wolicka postanowiły pokazać wystawę fotografii i multimediów ze so ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »