Radio Opole » Kultura i rozrywka
2017-12-02, 17:50 Autor: Maciej Stępień

40 tysięcy świątecznych lampek rozbłysło w Brzegu [GALERIA]

W Brzegu rozbłysło 40 tysięcy lampek. Mondelez Polska po raz dziewiąty zorganizował bożonarodzeniową imprezę [fot. Maciej Stępień]
W Brzegu rozbłysło 40 tysięcy lampek. Mondelez Polska po raz dziewiąty zorganizował bożonarodzeniową imprezę [fot. Maciej Stępień]
Bożonarodzeniowa iluminacja została uroczyście rozpalona już po raz dziewiąty w Brzegu. Od 2009 roku światowy koncern spożywczy Mondelez przygotowuje szereg atrakcji dla mieszkańców miasta i okolic. Był tańczący Mikołaj, ścieżynki, piosenki i cała masa atrakcji. Punktem kulminacyjnym było rozpalenie choinki i pełnej iluminacji na Placu Polonii Amerykańskiej i głównym deptaku - ulicy Długiej.
- Rozpalamy miasto już po raz dziewiąty – mówi Radiu Opole Joanna Wytwer z Mondelez Polska.

- Spore zainteresowanie naszą akcją, brzeżan pełno pod sceną i to nas bardzo cieszy. Z roku na rok w naszym wydarzeniu bierze udział coraz więcej osób. Mamy stałych fanów, ale widzimy dziś także sporo nowych twarzy. Co roku planujemy nowe atrakcje, ale także przygotowujemy te sprawdzone, jak gra miejska.

- Bardzo nam podoba się ta impreza. Myślę, że wszystkie rodziny powinny dziś wyjść i bawić się tutaj razem z nami na Placu Polonii Amerykańskiej – mówią licznie zgromadzeni brzeżanie.

W tym roku największym zainteresowaniem cieszyło się "piernikowo".

- Można było przyjść i udekorować własnego piernika i zanieść go do domu. Oczywiście pod warunkiem, że się go wcześniej nie zjadło – dodaje na koniec Joanna Wytwer.
W przyszłym roku Mondelez zapowiada jeszcze większą imprezę bożonarodzeniową. Lampki zostaną rozświetlone po raz dziesiąty.

Radio Opole patronowało temu wydarzeniu.
W Brzegu rozbłysło 40 tysięcy lampek

Kultura i rozrywka

2018-10-21, godz. 23:16 Występ opolskich śpiewaków zakończył VIII Dobrodzień Classic Festival [ZDJĘCIA] Spotkaniem z perełkami niemieckiej literatury wokalnej zakończył się (21.10) VIII Dobrodzień Classic Festiwal. » więcej 2018-10-21, godz. 16:30 Motyw z symfonii pretekstem do zabawy. Za nami pierwszy koncert rodzinny w FO [ZDJĘCIA] Zgadywanki, muzyczne prezentacje, bajkowa opowieść i wspólne śpiewanie - takie atrakcje umiliły niedzielne (21.10) spotkanie opolskich rodzin z opolskimi filh ... » więcej 2018-10-21, godz. 10:00 Powódź na scenie Modelatorni. Premiera "Moją ulica płynie rzeka" 'Moją ulicą płynie rzeka' to spektakl, który widzowie zobaczyli w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Za nami premiera spektaklu w reż. Elżbiety Depty op ... » więcej 2018-10-21, godz. 07:00 Kończy się VIII Dobrodzień Classic Festival. Przed nami ostatni koncert Koncertem w Muzeum Diecezjalnym w Opolu zakończy się (21.10) VIII Dobrodzień Classic Festival. » więcej 2018-10-20, godz. 20:00 "Siedmiu Wspaniałych" otworzy dzieci na świat muzyki klasycznej. Ruszają koncerty rodzinne w filharmonii 'Siedmiu Wspaniałych' to cykl koncertów rodzinnych, stworzonych z myślą o potrzebach najmłodszych melomanów. Pierwsze takie spotkanie w najbliższą niedzielę ( ... » więcej 2018-10-20, godz. 18:00 Cybis na nowo. "Wystawa jest trochę prowokacyjna" [ZDJĘCIA] Galeria Muzeum Śląska Opolskiego po długiej przerwie remontowej otworzyła swoje sale wystawiennicze. Zwykle część parterowa prezentowała bogate opolskie zbior ... » więcej 2018-10-20, godz. 13:15 Kameralny koncert przy pełnej sali koncertowej. Vivaldi działa jak magnes Długimi owacjami na stojąco, przy pełnej sali i podwójnym bisem zakończył się piątkowy (20.10) koncert w Filharmonii Opolskiej. » więcej 2018-10-20, godz. 11:00 Realne obrazy doprawiane fikcją [ZDJĘCIA] Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Opolski prezentuje w swojej galerii 'Pierwsze Piętro' w Opolu obrazy Małgorzaty Futkowskiej. » więcej 2018-10-20, godz. 10:00 "Najpiękniejsze melodie świata" zabrzmią w Oleśnie 'Najpiękniejsze melodie świata' to tytuł przedostatniego koncertu w ramach VIII Dobrodzień Classic Festival, który trwa od 13 października na Opolszczyźnie. » więcej 2018-10-20, godz. 07:01 Symfoniczny pop zagościł w Studiu M Radia Opole [ZDJĘCIA] Występująca pod pseudonimem artystycznym Kasai wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka porwała publiczność w legendarnym ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »