Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-01-25, 20:45 Autor: Katarzyna Doros

Ślisko Disco, czyli karnawał na Stawku Zamkowym

Ślisko Disco w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Ślisko Disco w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Ślisko Disco w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Ślisko Disco w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Klubowy parkiet zamienili na lodowisko pod chmurką. Mroźna aura nie odstraszyła mieszkańców Opola, którzy licznie przybyli na "Ślisko Disco", czyli karnawałową zabawę na łyżwach organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Centrum Rozrywki KUBATURA.
Na sztucznym lodowisku przy Stawku Zamkowym nie zabrakło konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i karnawałowych strojów.

- Jest super, myślę, że jest fajny nastrój jak takie światełka świecą i gra muzyka dyskotekowa, naprawdę fajnie - mówi Lena.

- Pierwszy raz kojarzę, że jest taka impreza w Opolu jak "Ślisko Disco", a lubię jeździć na łyżwach, to z chęcią wziąłem kolegów i jesteśmy. Czytałem, że mile widziane jest przebranie, to ja ubrałem strój żółtego pokemona, a kolega się przebrał za lekarza - dodaje Adam.

- Chciałyśmy z córeczką aktywnie spędzić ten wieczór, właśnie na łyżwach. Każda forma jest dobra, jeśli chodzi o ruch, szczególnie zimą, dlatego podoba nam się taka dyskotekowa inicjatywa - mówi jedna z opolanek.

Impreza "Ślisko Disco" odbyła się w Opolu po raz trzeci. Radio Opole jest patronem medialnym tego wydarzenia.
Ślisko Disko

Wiadomości z regionu

2019-04-24, godz. 11:31 Opolscy maturzyści pielgrzymują do Częstochowy Kilkuset maturzystów z Opolszczyzny uczestniczy w diecezjalnej pielgrzymce na Jasną Górę. Przyjechali z nadzieją, że udział w uroczystościach w najważniejszym ... » więcej 2019-04-24, godz. 11:20 Opolska policja poszukuje tego mężczyzny. Jest podejrzewany o kradzież Opolska policja publikuje wizerunek mężczyzny podejrzewanego o przywłaszczenia mienia w jednym z dyskontów w Opolu. Według informacji śledczych zabrał on pozo ... » więcej 2019-04-24, godz. 10:38 Uwaga kierowcy! Zamknięte przejazdy kolejowe w Zdzieszowicach i Rozwadzy Z powodu trwających prac remontowych na linii kolejowej Kędzierzyn-Koźle - Opole kierowcy samochodów mają nieco utrudnień. Zamknięte zostały dwa przejazdy kol ... » więcej 2019-04-24, godz. 05:30 Trwa przebudowa ulicy Chrobrego w Brzegu. Prace na części drogi będą odbywały się bez wyłączania ruchu Trwa przebudowa jednej z najważniejszych ulic w Brzegu. Dzięki rządowej dotacji oraz współpracy z władzami gminy, brzeskie starostwo wyremontuje w tym roku po ... » więcej 2019-04-23, godz. 22:30 Fundacja Pro prawo do życia pikietowała w Opolu Chcą bronić dzieci przed - jak twierdzą - „agresywną seksualizacją dzieci w szkołach”. Opolski oddział fundacji Pro prawo do życia we współpracy ze środowiska ... » więcej 2019-04-23, godz. 20:00 Opolscy logistycy otworzą swoje bramy. Przed nami Dni Otwartych Koszar 10. Opolska Brygada Logistyczna w Opolu otworzy koszary dla zwiedzających. Przez dwa dni (25-26.04) wszyscy zainteresowani będą mogli poznać kulisy życia żołn ... » więcej 2019-04-23, godz. 19:30 Pokój relaksacji w opolskim szpitalu położniczym zyskał nowe wnętrze. Pacjentki mogą poczuć się jak w domu Sofa, fotele, poduszki, koce i nowy sprzęt nagłaśniający z kompletem płyt z wyciszającą muzyką to nowe wyposażenie pokoju relaksacyjnego w Klinicznym Centrum ... » więcej 2019-04-23, godz. 18:30 Obcokrajowcy chętnie wybierają nyską PWSZ. Na współpracy uczelni korzystają też uczniowie szkół średnich Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie intensywnie współpracuje z placówkami edukacyjnymi nie tylko w naszym regionie czy kraju, ale także tymi, które leżą ... » więcej 2019-04-23, godz. 17:30 Nagonka radnych powodem rezygnacji prezesa spółki zarządzającej prudnickim szpitalem? Trzech kandydatów ubiega się o fotel prezesa Prudnickiego Centrum Medycznego. Spółka należy do powiatu i zarządza miejscowym szpitalem. Rezygnację złożyła jej ... » więcej 2019-04-23, godz. 17:00 Protestowali przeciw... protestowi nauczycieli. "Chcecie rząd szantażować naszymi dziećmi". Nauczyciele: propozycje rz ... 'Daliście nam skrzydła, nie pozbawiajcie nas szansy, którą wy dostaliście'. Z takim transparentem przeciw strajkowi nauczycieli protestowali maturzyści Public ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »