Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-10-21, 23:25 Autor: Mariusz Chałupnik

Pozytywna kampania i dużo pracy w radzie miasta. Tak podsumowuje wyborczy wieczór Barbara Kamińska

Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w Opolu [fot. Mariusz Chałupnik]
Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w Opolu [fot. Mariusz Chałupnik]
Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w Opolu [fot. Mariusz Chałupnik]
Sztab wyborczy Koalicji Obywatelskiej w Opolu [fot. Mariusz Chałupnik]
- Na razie sondaży nie chcę komentować, bo poczekamy na ostateczne wyniki - stwierdziła Barbara Kamińska. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Opola według badań exit poll, przeprowadzonych na próbie blisko 2 300 głosujących, uzyskała 10,92 proc. głosów.
- Na pewno cieszy mnie to, że moja kampania choć najkrótsza, to była bardzo intensywna i prowadzona w dobrym klimacie - mówi Kamińska. - Z aktywności ludzi, a przede wszystkim z tego, że udało nam się wypracować bardzo dobry program. Bez względu na to, kto wygra te wybory, to myślę, że wiele z tych założeń uda się wdrożyć dla miasta.

- Żałuję, że pozytywnej kampanii zabrakło w przypadku głównego kontrkandydata - dodaje Kamińska. - Miałam wiele takich rzeczy, które bardzo nam przeszkadzały w kampanii. Bardzo szkoda, że nie doszło do debaty wszystkich kontrkandydatów. Natomiast cieszę się, że mogłam porozmawiać i bardzo szanuję tych kontrkandydatów, którzy zdecydowali się na udział w debacie.

Kamińska zaznacza, że pomysły, które zostały przedstawione podczas kampanii będzie chciała realizować w radzie miasta.
Barbara Kamińska
Barbara Kamińska

Wiadomości z regionu

2019-02-18, godz. 15:01 Zatrzymani z narkotykami. Dwie udane akcje opolskiej KAS Dwa 'trafienia' zaliczyli w ciągu ostatnich kilku dni funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Opola. Wraz z policjantami z Brzegu i Strzelec Opolsk ... » więcej 2019-02-18, godz. 15:00 Awarie wodociągów w Starej Kuźni i Strzelcach Opolskich Służby wodociągowe próbują zlokalizować awarię w Starej Kuźni w gminie Bierawa. Na tę chwilę mieszkańcy tej miejscowości mają suche krany i nie wiadomo, kiedy ... » więcej 2019-02-18, godz. 14:21 Mieszkańcy Brzegu znów zachowali czujność. Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani W miniony weekend funkcjonariusze brzeskiej drogówki zabrali uprawnienia dwóch mężczyznom, którzy poruszali się swoimi pojazdami będąc pod znacznym wpływem al ... » więcej 2019-02-18, godz. 14:15 Burmistrz Zdzieszowic został zamordowany 5 lat temu. Prokuratura: śledztwo umorzone, ale policja cały czas pracuje - Nie mamy żadnych nowych informacji, które pozwoliłby na podjęcie na nowo umorzonego śledztwa - mówi prokurator Stanisław Bar, odnosząc się do sprawy śmierci ... » więcej 2019-02-18, godz. 13:03 Brali łapówki i nie przeprowadzali badań technicznych. Dwóch diagnostów z Namysłowa zatrzymanych Policjanci z namysłowskiej komendy wraz z funkcjonariuszami z opolskiego garnizonu zatrzymali 40 i 61-latka, którzy podejrzani są o korupcję i poświadczenie n ... » więcej 2019-02-18, godz. 12:40 Do dwóch razy sztuka? 49-letni mieszkaniec Krapkowic zaliczył policyjnego "dubla" Najpierw policjanci patrolując drogę krajową 45, na wysokości Żywocic zauważyli w polu rozbitego passata na śląskich numerach rejestracyjnych. Wewnątrz pojazd ... » więcej 2019-02-18, godz. 12:30 "Miała dobre serce". Opolskie dzieci świętowały dzień urodzin Ireny Sendlerowej Pamięć o Irenie Sendlerowej wciąż żywa - przedszkolaki i ich starsi koledzy ze szkoły podstawowej 'TAK' w Opolu wspominali swoją patronkę. Mija 109. rocznica ... » więcej 2019-02-18, godz. 12:00 Historyk IPN: Polska nie jest winna Holokaustu - Mówienie, że państwo polskie jest winne, czy w jakikolwiek sposób współwinne Holokaustowi jest kłamstwem - powiedział w 'Poglądach i osądach' dr Bartosz Kuś ... » więcej 2019-02-18, godz. 11:15 Dzięki czujnikowi tlenku węgla prawdopodobnie nie doszło do tragedii O dużym szczęściu może mówić jedna rodzin w Namysłowie. W miniony weekend w jednym z mieszkań przy ulicy Chrobrego odezwał się czujnik czadu. Lokatorzy natych ... » więcej 2019-02-18, godz. 11:15 Centrum Promocji Edukacji i Terapii Rodzin - to nowy pomysł na zagospodarowanie dawnego szpitala w Kędzierzynie-Koźlu Dawny szpital miejski przy ul. Piramowicza w Kędzierzynie-Koźlu przeszedł gruntowny remont. Powstaje tam Centrum Promocji Edukacji i Terapii Rodzin. Inwestore ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »