Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) na piątek, 19 kwietnia 2019 roku

6:00 NA DZIEŃ DOBRY
W porannej audycji Radia Opole sporo mówić będziemy o sporcie. Połączymy się z naszymi specjalnymi korespondentami w terenie.

Będzie też coś dla pań. Przede wszystkim czas zostawić ścierki, odkurzacze i zadbać o siebie! Jak wynika z ostatnich badań - panie coraz częściej wpadają w szał, czy nawet depresję spowodowaną przedświąteczną nerwówką. A my przypominamy, że jutro wpada zajączek, nie sanepid!

Na ukojenie skołatanych nerwów mamy dla Was płyty Alicji Majewskiej - Żyć się chce"!

W audycji także:
06:20 Kalendarium historyczne – Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W porannej rozmowie "W cztery oczy" gościem będzie Martyna Nakonieczny, przewodnicząca klubu radnych PiS w sejmiku województwa i przewodnicząca komisji Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu, która na czwartkowym posiedzeniu obradowała na temat roli i kompetencji pełnomocnika marszałka ds. wielokulturowości, ale także o stanie przygotowań do obchodów 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej o i promocji województwa opolskiego w kraju i za granicą (głównie w regionach partnerskich).
08:40 Poglądy i osądy – poranna rozmowa – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W "Poglądach i osądach" wicemarszałek regionu Roman Kolek skomentuje podpisanie porozumienia dot. funkcjonowania Biura Województwa Opolskiego w Moguncji. W Opolu gości z tej okazji dr. Volker Wissing, minister gospodarki komunikacji, rolnictwa i uprawy winorośli Nadrenii-Palatynatu.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »