Radio Opole » Niedzielna Loża Radiowa

W Niedzielnej Loży Radiowej

2017-04-23, 14:39

Zobacz i posłuchaj Niedzielnej Loży Radiowej z 23 kwietnia 2017 roku! [FILM, ZDJĘCIA]

Niedzielna Loża Radiowa z 23 kwietnia 2017
Perspektywy współpracy z Chinami oraz kontrowersyjny projekt reformy sądownictwa były tematami Niedzielnej Loży Radiowej. O ile co do kooperacji z Państwem Środka opolscy politycy byli z grubsza zgodni, to wizja zmian w funkcjonowaniu sądów skończyła się ostrym sporem.więcej »
2017-04-09, 13:56

Zobacz i posłuchaj cz. 2 (w DAB+) Niedzielnej Loży Radiowej z 9 kwietnia 2017 roku! [FILM, ZDJĘCIA]

Niedzielna Loża Radiowa w Radiu Opole 2 (DAB+) z 9 kwietnia 2017
Młodzi polscy politycy są podzieleni co do oceny imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu, ale zgodnie popierają imigrację Ukraińców. Dowiodła tego druga część Niedzielnej Loży Radiowej, której można było wysłuchać w internecie i technologii DAB +.więcej »
2017-04-02, 14:15

Zobacz i posłuchaj Niedzielnej Loży Radiowej z 2 kwietnia 2017 roku! [FILM, ZDJĘCIA]

Goście Niedzielnej Loży Radiowej o strajku w szkołach i Odrze w kontekście konwencji AGN
W piątek w całej Polsce odbył się strajk nauczycieli, rodziców, ale i uczniów, bo siłą rzeczy wielu z nich nie miało lekcji. Strajk poparło wielu polityków opozycji i część mediów krytycznie nastawionych do rządu. Pojawiły się głosy, że udział w strajku to obywatelska konieczność. Z drugiej jednak strony podniosły się głosy, że to nieuczciwe wykorzystywanie dzieci do rozgrywki politycznej z rządem. Jak ocenili to goście Niedzielnej Loży Radiowej? Kto z nich nie posłał tego dnia swoich dzieci do szkoły i dlaczego? Czy rząd dobrze robi, reformując oświatę? Te pytania zadaliśmy gościom w pierwszej części debaty.więcej »
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »